50 g różnych środków odurzających znaleźli rzeszowscy policjanci w mieszkaniu 34-letniej kobiety. Zatrzymany został także jej znajomy, który miał przy sobie marihuanę.

Policjanci z wydziału kryminalnego rzeszowskiej komendy uzyskali informację o kobiecie, która może posiadać narkotyki. Funkcjonariusze pojechali do mieszkania 34-latki. Gdy zobaczyła policjantów, sama wydała im substancje: różnego rodzaju proszki i tabletki oraz niewielka ilość suszu roślinnego.

Policjanci zabezpieczyli w mieszkaniu również telefon komórkowy, który jak się okazało pochodził z kradzieży. Kobieta została zatrzymana, a substancje zabezpieczone.

– Wychodząc z mieszkania policjanci zatrzymali 31-letniego mężczyznę, który na ich widok próbował uciekać. Okazało się, że to znajomy kobiety. Przy nim policjanci również znaleźli narkotyki – informuje Komenda Miejska Policji w Rzeszowie.

Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli u kobiety około 50 g rożnych substancji. Wstępne badania wykazały, że większość to niedozwolona substancja psychotropowa, a roślinny susz to marihuana. Reszta została wysłana do dalszych badań.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Przy mężczyźnie policjanci zabezpieczyli marihuanę. Jak ustalili, kobieta kupiła narkotyki przez internet, a marihuanę udzielała znajomemu 31-latkowi.

Śledztwo w tej sprawie wszczęła Prokuratura Rejonowa w Rzeszowie, która kobiecie przedstawiła zarzuty udzielania środków odurzających oraz posiadania narkotyków. Wobec 34-latki zastosowano policyjny dozór i zakaz opuszczania kraju. Zarzuty posiadania narkotyków usłyszał również 31-letni mężczyzna.

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama