Zdjęcie: KWP Rzeszów
Reklama

Kolejne poszukiwania w Rzeszowie za zaginioną osobą. Tym raz słuch zaginął o 38-letniej Aleksandrze Kowalczyk.

Mieszkanka Rzeszowa wyszła z domu w Nowy Rok 1 stycznia 2018 r. Nikomu nie powiedziała, gdzie wychodzi. Do tej pory Aleksandra Kowalczyk nie wróciła do domu. Kobieta jest poszukiwana przez Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie

Aleksandra Kowalczyk ma około 170 cm wzrostu, waży około 80 kg, ma średnią budowę ciała, twarz okrągłą, długie, ciemne, lekko falowane włosy, oczy piwne, uszy średnie, nos średni. Kobieta ubrana była w czarny płaszcz do kolan i ciemne spodnie.

Informacje o pobycie 38-latki można przekazywać osobiście lub telefonicznie do KMP w Rzeszowie przy ul. Jagiellońskiej, tel. (17) 858 32 24, (17) 858 33 10 lub 997.

To już trzecia osoba, która w ostatnich dniach zaginęła w Rzeszowie. W środę policja poinformowała także o trwających poszukiwaniach 46-letniego Roberta Kusiora, mieszkańca Rzeszowa, który zaginął w Sylwestra. Więcej informacji TUTAJ.

Z kolei 28 grudnia ub. r. zaginęła 42-letnia Ewa Błażejczak, mieszkanka Nowej Dęby. Ostatni raz widziana była w okolicach dworca PKP w Rzeszowie. Szczegóły TUTAJ.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama