Fot. Komenda Miejska Policji w Rzeszowie. Na zdjęciu zaginiony Dominik Jurkiewicz
Reklama

Rzeszowscy kryminalni poszukują 40-letniego Dominika Jurkiewicza. Mieszkaniec Rzeszowa zaginął w miniony poniedziałek, 11 maja. 

Jak poinformował nadkom. Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, Dominik Jurkiewicz wyszedł z domu 11 maja ok. godz. 13:30. Żonie powiedział, że idzie do klienta. – Ale się z nim nie spotkał – mówi nadkom. Szeląg. Od tamtej pory Dominik Jurkiewicz już nie wrócił, nie nawiązał też kontaktu z rodziną.

40-latka poszukują kryminalni Komisariatu Policji I w Rzeszowie na Nowym Mieście.

Dominik Jurkiewicz ma 171 cm wzrostu, średnią budowę ciała, krótkie blond włosy, nos prosty normalny, uszy normalne przylegające. Nie ma cech charakterystycznych. W dniu zaginięcia miał na sobie granatowe spodnie, ciemną koszulkę, granatowe buty adidas z pomarańczowymi wstawkami, granatową kurtkę materiałową zapinaną na zamek.

Osoby, które widziały Dominika Jurkiewicza, wiedzą, gdzie może on przebyć lub pomóc w jego odnalezieniu proszone są o kontakt z policjantami KP I w Rzeszowie przy al. Rejtana 34, osobiście lub telefonicznie, 17 858 38 39; z dyżurnym komisariatu, tel. 17 858 38 10 albo dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, tel. 17 858 33 10 lub 112. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: