Fot. Komenda Miejska Policji w Rzeszowie. Na zdjęciu Jolanta Piękniewska

Rzeszowscy policjanci proszą o pomoc w odnalezieniu 43-letniej Jolanty Piękniewskiej. Mieszkanka Rzeszowa w połowie listopada 2019 r. wyjechała do Holandii. 

Jolanta Piękniewska jest poszukiwana przez funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego Komisariatu I Policji w Rzeszowie. Kobieta w sobotę, 16 listopada 2019 r., z podmiejskiego dworca autobusowego prywatnymi liniami pojechała do pracy w Holandii. 

Osoba, która zgłosiła zaginięcie mieszkanki Rzeszowa, twierdzi, że od 19 grudnia nie ma z nią kontaktu. Telefon Jolanty Piękniewskiej nie jest aktywny, kobieta nie loguje się na portalach społecznościowych (np. na Facebooku), nie ma z nią żadnego kontaktu. 

Jolanta Piękniewska z wyglądu ma około 38 lat, 175 cm wzrostu, średnią budowę ciała, czarne włosy do ramion, nos prosty normalny, uszy normalne przylegające, niewidoczne braki w uzębieniu. Ubioru kobiety policja nie ustaliła. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Mieszkanka Rzeszowa ma na ciele liczne tatuaże, m.in. na ramieniu tatuaże z imionami dzieci. Osoby, które widziały 43-latkę, znają jej miejsce pobytu lub mogą pomóc w odnalezieniu kobiety, proszone są o kontakt z policją.

Na informacje czekają funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego KP I w Rzeszowie przy al. Rejtana 34, osobiście lub telefonicznie. Kontakt z dyżurnym komisariatu, tel. 17 858 38 10 albo dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, tel. 17 858 33 10 lub 112.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama