Zdjęcie: Komenda Powiatowa Policji w Przeworsku

Przeworscy policjanci zatrzymali 45-latka, który jest podejrzany o składanie przez internet propozycji seksualnych 14-latce. Na spotkaniu czekali na niego policjanci.

Kilka dni temu kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Przeworsku zostali powiadomieni przez mieszkańca Podkarpacia, że namierzył w sieci pedofila. Zalogował się na czacie jako 14-latka, nawiązał z nim kontakt mężczyzna, który zaczął składać „dziewczynce” propozycje seksualne i namawiał na spotkanie.

Spotkanie zostało umówione w rejonie dworca PKP na ul. Lubomirskich w Przeworsku, Mężczyzna powiadomił o całej sytuacji funkcjonariuszy, którzy przygotowali zasadzkę. Zamiast dziewczynki w wyznaczonym miejscu czekali policjanci.

– 45-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu – poinformowała asp. sztab. Justyna Urban, rzecznik KPP w Przeworsku. 

45-latkowi postawiono zarzut składania seksualnych propozycji nastolatce. Prokurator zdecydował, że mężczyzna będzie objęty dozorem policyjnym. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama