Reklama

Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie prowadzi rekrutację osób zainteresowanych pracy w Wielkiej Brytanii na stanowisku pracownik magazynu.

Zgodnie ze swoimi zadaniami, wojewódzkie urzędy pracy na wniosek zagranicznego pracodawcy w ramach usług EURES mogą prowadzić proces rekrutacyjny.

– To już kolejna prośba o pomoc, skierowana do urzędów pracy, w przeprowadzeniu naboru ze strony brytyjskiej agencja pracy tymczasowej. Dobrze układająca się współpraca oraz bardzo duże zainteresowanie pracą za granicą sprawiło, że organizujemy wspólnie kolejny nabór w Rzeszowie – mówi Tomasz Czop, dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie.

Do obowiązków pracowników będzie należało kompletowanie zamówień w magazynie wysokiego składowania, w którym przechowywane są m.in. produkty spożywcze, środki farmaceutyczne, chemia gospodarcza. Od kandydatów wymaga się podstawowej znajomości języka angielskiego, mile widziane będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Praca wykonywana będzie w systemie zmianowym, również w weekendy, święta państwowe oraz w nocy. Przeciętna stawka godzinowa wynosi około 7-8 funtów.

Osoby z Podkarpacia zainteresowane pracą w Wielkiej Brytanii mogą przesyłać swoje CV w języku angielskim lub polskim na adres e-mailowy doradcy Eures, Wojciecha Wosia – wwos@wup-rzeszow.pl. Spotkanie informacyjne odbędzie się w czwartek 12 marca br.

– Wszystkie zainteresowane osoby powiadomimy telefonicznie – informuje Krzysztof Powrózek z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie.

Więcej informacji na temat ofert pracy dostępnych w sieci Eures można uzyskać na stronie internetowej WUP w Rzeszowie www.wup-rzeszow.pl w zakładce Eures, na stronach: www.oferty.praca.gov.pl, pod numerem tel. 17 850 92 23 lub osobiście w WUP przy ul. Lisa Kuli 20.

redakcja@rzeszow-news.pl

 

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: