Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie
Reklama

Policjanci poszukują 46-letniego Roberta Kusiora, mieszkańca Rzeszowa. Ostatni raz mężczyzna był widziany 31 grudnia 2017 roku.

Jak poinformowała w środę Komenda Miejska Policji w Rzeszowie, zaginiony Robert Kusior ostatni raz był widziany w Sylwestra ok. godz. 12:30 w rejonie Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 1 przy ul. Szopena w Rzeszowie. Od tamtej pory mężczyzna nie wrócił do domu oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Robert Kusior ma około 180 cm wzrostu, waży 82 kg, ma średnią budowę ciała, ciemne włosy, zaznaczoną łysinę czołowa, twarz owalna, nos średni, uszy przylegające, widoczne ubytki w uzębieniu –  mężczyzna nie posiada górnej jedynki i dwójki.

W dniu zaginięcia Robert Kusior miał na sobie granatową kurtkę, niebieskie spodnie dżinsowe, niebieskie buty z białą podeszwą. – Zaginiony może potrzebować pomocy medycznej, ponieważ leczy się na nadciśnienie tętnicze – zaznacza Adam Szeląg, rzecznik KMP w Rzeszowie.
Roberta Kusiora poszukują funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego KMP w Rzeszowie. Informacje na temat pobytu mężczyzny można przekazywać osobiście do komendy przy ul. Jagiellońskiej 13 lub telefonicznie: (17) 858 3224, (17) 858 33 10, 997.
Policjanci w dalszym ciągu poszukują także 42-letniej Ewy Błażejczak, mieszkanki Nowej Dęby, która zaginęła 28 grudnia 2017 r. Ostatni raz kobieta była widziana w rejonie dworca PKP w Rzeszowie. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.
(ram)
redakcja@rzeszow-news.pl
Reklama