Zdjęcie: KWP Rzeszów

Ponad 3 promile alkoholu w organizmie miał 49-letni mieszkaniec Rzeszowa, który w czwartek w Łańcucie spowodował kolizję. Nie jechał sam, w drodze do sklepu towarzyszył mu… kot. 

Przed godz. 16:00 dyżurny łańcuckiej policji otrzymał informacje, że kierujący renaultem próbuje zaparkować przed jednym ze sklepów spożywczych i prawdopodobnie jest pijany. Na miejsce przyjechali policjanci, za kierownicą renault siedział 49-letni mieszkaniec Rzeszowa.

– Mężczyzna był pijany. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 3 promile alkoholu – relacjonuje sierż. sztab. Wojciech Gruca, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Łańcucie.  

Okazało się również, że 49-latek doprowadził do zderzania z innym, prawidłowo zaparkowanym samochodem. – W drodze do sklepu mężczyźnie towarzyszył kot. Na szczęście, zwierzę nie odniosło żadnych obrażeń – dodaje Gruca. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Mieszkaniec Rzeszowa stracił już prawo jazdy, a za prowadzenie pojazdu po pijanemu oraz spowodowanie kolizji stanie przed sądem. Samochód 49-latka trafił na strzeżony parking.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama