Zdjęcie: Facebook.com / Krzysztof Golonka - Trenuj z Krzychem

Autorka książek przepełnionych miłością, najpopularniejszy „youtuber” sportowy, czy też zespół, który już debiutancką płytą zrobił zamieszanie na muzycznym rynku – to z nimi w najbliższych dniach będzie można się spotkać w Galerii Rzeszów.

ALEKSANDRA WOJNAROWSKA

Zespół 4Dreamers, Krzysztof Golonka, Natalia Sońska – to oni wkrótce przyjadą do Rzeszowa. Jako pierwsi, w najbliższą niedzielę (24 czerwca) pojawią się członkowie grupy 4Dreamers. To czterech chłopaków, którzy osiągnęli sukces już pierwszą płytą „4Dreamers”. Poznali się na nagraniach „The Voice Kids” i połączyli wspólne siły.

4Dreamers w niedzielę o godz. 11.00 zagra koncert na placu eventowym Galerii Rzeszów. Zespół wystąpi w składzie: Tomek, zwany „Johnym Bravo”, Kuba „Szmajka”, Mateusz „Mati” i Maks „Makson”. 

Zdjęcie: Facebook.com / 4Dreamers

Z kolei Krzysztof Golonka w Galerii Rzeszów pojawi się we wtorek (26 czerwca). Golonka jest najpopularniejszym w Polsce „youtuberem” sportowym. Jego kanał „Trenuj z Krzychem” śledzi ponad 1,1 mln internautów, Golonka jest też finalistą programu „Mam Talent” i Mistrzem Świata Trików Piłkarskich. 

Krzysztof Golonka wydał ostatnio płytę DVD, na której zarejestrował 240-minutowy materiał „Turbofreestyler”. Możecie na nim zobaczyć 16-dniowy program treningowy opracowany z myślą o wszystkich, którzy chcą nauczyć się wykonywania efektownych trików piłkarskich w możliwie najkrótszym czasie.

To właśnie o „Turbofreestyler” w Rzeszowie będzie mówił Krzysztof Golonka. Spotkanie z „youtuberem” rozpocznie się o 18:00 na placu eventowym Galerii Rzeszów.  

Dzień później, w środę (27 czerwca), mieszkańcy Rzeszowa będą mieli okazję spotkać się z Natalią Sońską. To autorka ciepłych i pełnych emocji książek o miłości, tworzy powieści obyczajowe, których lekturę czytelnicy porównują do seansu najlepszych filmów romantycznych.

Natalia Sońska na koncie ma już kilka bestsellerów, w tym debiutancką świąteczną opowieść „Garść pierników, szczypta miłości”. Pisanie to dla niej przede wszystkim pasja i przyjemność.

Najnowsza książki Natalii, którą będzie promowała w Rzeszowie, nosi tytuł „Jagodowa miłość. Tom 1. Cała przyjemność po mojej stronie”. W nowej serii Sońska kusi dobrze wypieczonymi historiami i słodko-gorzkimi wyznaniami bohaterów. W tej opowieści czasem jest smutno, a nieraz przykro, ale bywa też wesoło – tak jak w prawdziwym życiu.

Natalia z czytelnikami spotka się o godz. 18:00 w salonie Empik w Galerii Rzeszów. Wstęp na wszystkie wspomniane wydarzenia jest bezpłatny.

Zdjęcie: Materiały prasowe

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama