Do szpitala w Rzeszowie została przewieziona 5-letnia dziewczynka, pogryziona przez psa rasy cane corso. Dziecko ma obrażenia twarzy.

Zdarzenie miało miejsce wczoraj w Chorzelowie na terenie powiatu mieleckiego. O pogryzieniu dziewczynki przez psa policjanci zostali poinformowani około południa. Przekazano im informacje, że do mieleckiego szpitala trafiła 5-latka z raną szarpaną policzka.

Jak ustalili funkcjonariusze, dziewczynka została pogryziona przez psa rasy cane corso.  5-latka wraz z tatą odwiedzała swoją ciocię.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– Kiedy goście weszli na posesję, biegający tam, nie uwiązany pies, agresywnie zareagował na pisk dziewczynki i mimo szybkiej reakcji ojca zaatakował 5-latkę. Rodzina przewiozła dziewczynkę do mieleckiego szpitala, stamtąd po opatrzeniu 5-latka została przetransportowana do szpitala w Rzeszowie – informuje Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie.

Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci, którzy przeprowadzili oględziny, wykonali dokumentację fotograficzną, oraz przesłuchali świadków. Mieleccy śledczy wszczęli już postępowanie, które wyjaśni przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama