Reklama

Do wypadków doszło w poniedziałek w Stobiernej na drodze krajowej nr 19 i w Rzeszowie. Przyczyny wyjaśniają policjanci.

[Not a valid template]

 

Do wypadku w Stobiernej w gminie Trzebownisko w powiecie rzeszowskim doszło przed godz. 14:00. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 58-letni kierowca mazdy, mieszkaniec powiatu niżańskiego, jadąc w kierunku Rzeszowa, zjechał nagle na przeciwny pas ruch, gdzie doprowadził do zderzenia z audi.

Audi wyrzuciło na przeciwny pas, gdzie uderzyło w jadącego za mazdą forda. Kierujący fordem stracił panowanie na samochodem i dachował w przydrożnym rowie.

W wypadku ranne zostały 4 osoby: kierowca i dwoje pasażerów forda oraz kierujący audi. Wszyscy zostali przewiezieni do szpitali. Kierowcy byli trzeźwi. Przez kilka godzin droga Rzeszów – Lublin była zablokowana.

W tym samym czasie doszło do innego wypadku w Rzeszowie przy ulicy Kwiatkowskiego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący volkswagenem passatem, jadąc w kierunku ulicy Budziwojskiej, podczas wyprzedzania jadącego przed nim renaulta scenica, zderzył się z jadącym w przeciwnym kierunku peugeotem.

Następnie volkswagen uderzył w wyprzedzanego renaulta, który wjechał do przydrożnego rowu. Kierujący passatem nie zatrzymał się i uciekł z miejsca wypadku. Policjanci kilkaset metrów od miejsca zdarzenia odnaleźli porzucony samochód.

W wypadku ranna została kierująca renault, kobietę przewieziono do szpitala. Policjanci ustalili kierującego volkswagenem passatem, którym okazał się 31-letni mieszkaniec gminy Tyczyn.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama