5. urodziny Galerii Rzeszów. Pokazy mody z udziałem Ady Fijał [ZDJĘCIA]

Reklama

„Fashion Day” pod okiem znanej aktorki Ady Fijał, koncert Magdaleny Andres, konkursy z nagrodami – tak upłynął w sobotę pierwszy dzień 5. urodzin Galerii Rzeszów.

 

Atrakcji dla tych, którzy przyszli odwiedzić Galerię Rzeszów, czyli „Serce Miasta” nie brakowało. Najważniejszą częścią pierwszego dnia dwudniowego wydarzenia był „Fashion Day”. Wzięła w nim udział znana z serialu „Barwy szczęścia” aktorka Ada Fijał.

Ada mówiła m.in. o klasyce jako głównej tendencji w modzie damskiej, kolorze i wzorach sezonu: czerwień, krata, kwiaty i motywy florystyczne, bieżących tendencjach: sylwetka oversize, „pudełkowa” i awangardowa, fasonie sezonu, którym jest marynarka oraz najnowszych trendach, czyli srebrze i złocie, inspiracjach latami 70. i klimatem „disco”. 

Przez trzy godziny na wybiegu modelki prezentowały ubrania takich kolejki marek premium marek jak NOBOCO Concept Store, MEDICINE, ROYAL COLLECTION, VISSAVI, CATERINA, HEXELINE, TARANKO, FRANCOISE i SIMPLE.

W trakcie pokazów wystąpiła Magdalena Andres, młoda i utalentowana wokalistka z Rzeszowa, finalistka trwającej obecnie edycji programu TVN Mam Talent. O dobry nastrój muzyczny zadbał także DJ Ramzes – popularny i ceniony artysta z Rzeszowa. Można było również zobaczyć występ Akademii Tańca Jazzowego „senSDance”.

Nie mogło również zabraknąć konkursów, w których można było wygrać atrakcyjne nagrody, np. biżuterię, kosmetyki, bieliznę, czy vouchery na zakupy.

W niedzielę z kolei gwiazdą 5. urodzin Galerii Rzeszów będzie popularna piosenkarka Anna Wyszkoni. Koncert byłej wokalistyki zespołu „Łzy” rozpocznie się o godz. 17:00. Wstęp bezpłatny.

Nie tylko z tego powodu warto odwiedzić w niedzielę galerię. Trwa też „Urodzinowy Weekend Rabatów”. Kilkadziesiąt sklepów oferuje zniżki na swoje produkty. Promocje sięgają nawet 50 procent.

Galeria Rzeszów to największa galeria handlowa na Podkarpaciu. Została otwarta w 2012 r. Powierzchnia użytkowa galerii sięga 125 tys. mkw. W zeszłym roku obiekt odwiedziło 9 mln osób. W galerii pracuje blisko 1000 osób w ponad 250 sklepach, punktach usługowych, restauracjach, kinie i klubie fitness oraz w połączonym z galerią Hotelu Rzeszów.

Galeria Rzeszów od 5 lat jest oficjalnym sponsorem utytułowanego klubu siatkarskiego Asseco Resovia Rzeszów – siedmiokrotnego mistrza Polski, trzykrotnego zdobywcy Pucharu Polski oraz laureata Superpucharu Polski.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama