Zdjęcie: IntroArt / Facebook.com / Jesus Chrysler Suicide

Chcesz kupić karnet na 17. Rockową Noc w Rzeszowie z 50-procentowym rabatem? Przyjdź w piątek (8 lipca) na premierowy koncert Jesus Chrysler Suicide w Rzeszowskich Piwnicach. Poznasz też kolejne gwiazdy festiwalu.

Jak już wiadomo, na Rockowej Nocy 2022 zagrają: Dezerter, Riverside, Tides from Nebula, Turbo i KSU. Koncertom, jak co roku, będzie towarzyszył też konkurs młodych twórców, którzy powalczą o statuetkę Tadeusza Nalepy i nagrodę finansową. Zgłoszenia można przesyłać do końca lipca – regulamin jest na stronie rockowanoc.pl

To jednak nie koniec muzycznych atrakcji. Pełny line-up Rockowej Nocy 2022 zostanie zaprezentowany w najbliższy piątek (8 lipca). Tego dnia o godz. 21:00 w Rzeszowskich Piwnicach rozpocznie się festiwalowy before. Oprócz podania kolejnych gwiazd, Estrada Rzeszowska i agencja ARTO przedstawią także kilka dodatkowych atrakcji. 

Ponadto, 8 lipca w Rzeszowskich Piwnicach, dokładnie 50 dni przed festiwalem, zagra Jesus Chrysler Suicide, czyli polska legenda muzyki alternatywnej. „Dżizusi” wracają po 6 latach przerwy z nową płytą „Rexpublica Lunatica”. Wejściówki na koncert można kupować na stronie bilety.rzeszowskiepiwnice.pl. Bilety w cenie 40 zł. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Każdy, kto przyjdzie na koncert JChS otrzyma kod uprawniający do kupna karnetu na Rockową Noc z 50-procentowym rabatem. Estrada Rzeszowska uruchomi też sprzedaż biletów jednodniowych i karnetów na pole namiotowe. Pojawią się też informacje o atrakcjach przygotowanych m.in. przez motocyklistów ze Steel Roses MC East Gate.

Rockowa Noc 2022 odbędzie się w dniach 27-28 sierpnia na terenie miasteczka Politechniki Rzeszowskiej. Festiwalowi patronuje Rzeszów News. Sprzedaż karnetów trwa na stronie ticketmaster.pl, ceny zaczynają się od 79 zł. 

Zdjęcie: materiały Estrady Rzeszowskiej

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama