Dzień 5 kwietnia to święto miłośników żużla w Millenium Hall w Rzeszowie! Do rozdania będzie 500 wejściówek na dwa ważne spotkania, otwierające sezon – trening punktowany PGE Marma Rzeszów i Unii Tarnów oraz mecz z CKM Włókniarzem Częstochowa.

Trening punktowany z Unią odbędzie się 6 kwietnia, a mecz z Włókniarzem 11 kwietnia. Żeby zdobyć wejściówki na oba spotkania wystarczy 5 kwietnia w godzinach 10-18 zrobić zakupy w jednym ze sklepów lub punktów gastronomicznych w Millenium Hall za minimum 30 zł, podać hasło „Żużel” i odebrać wejściówkę. Zabawa opiera się na zasadzie pierwszeństwa, ilość wejściówek w każdym sklepie i punkcie jest ograniczona.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

To nie wszystkie atrakcje tego dnia. O godzinie 19.30 Millenium Hall zaprasza sympatyków żużla na spotkanie z zawodnikami PGE Marmy Rzeszów.  Spotkanie, połączone z prezentacją drużyny, odbędzie się w Sport’s Bar-B-Q na 1 piętrze galerii. Zawodnicy rzeszowskiej drużyny przyjadą prosto ze sparingu z Tarnowa. Odpowiedzą na wszystkie pytania kibiców, wymienią się wrażeniami ze sparingu, nie zabraknie także czasu na autografy.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama