Zdjęcie: Materiały Fundacji "Mam Marzenie"
Reklama

6-letni Michał z Rzeszowa marzy o pokoju urządzonym w stylu piłkarskim. Rzeszowscy wolontariusze Fundacji Mam Marzenie poszukują osoby, która pomoże zaprojektować pokój chłopca.

Michał, podopieczny Fundacji Mam Marzenie, to pełne radości i energii dziecko. Chłopiec ma mnóstwo zainteresowań oraz pasji, m.in. interesuje się piłką nożną, uwielbia Roberta Lewandowskiego, zna flagi wszystkich państw startujących w Mistrzostwach Europy w piłce nożnej i wykleja je z plasteliny.

Największe marzenie Michała związane jest z pasją chłopca, który chciałby, aby jego pokój zmienić w prawdziwe wnętrze miłośnika piłki nożnej. Chłopiec marzy, aby w pokoju znalazła się przesuwna trzykomorowa szafa z motywem piłkarskim, biurko, pufa w kształcie piłki, a także łóżko z bramką piłkarską w tle, i prawdziwie stadionowy dywanik.

– Aby zabrać się za realizację marzenia Michałka, potrzebujemy pomocy fachowca, który zobaczyłby z nami pokój chłopca i doradziłby nam, w jaki sposób najkorzystniej zaaranżować piłkarskie wnętrze marzyciela – wyjaśnia Agata Korwin, wolontariuszka Fundacji Mam Marzenie.

Wszystkie osoby, które chciałyby pomóc w realizacji marzenia Michała, proszone są o kontakt z Magdaleną Ciołek – koordynatorem rzeszowskiego oddziału Fundacji Mam Marzenie (tel. 515 199 952, e-mail: magdalena.ciolek@mammarzenie.org).

Misją Fundacji Mam Marzenie jest spełnianie marzeń dzieci w wieku 3-18 lat, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Przez swoją działalność fundacja chce dostarczać chorym dzieciom i ich rodzinom niezapomnianych wrażeń, które pozwolą choć na chwilę zapomnieć o cierpieniu, wniosą w ich życie radość, siłę do walki z chorobą i nadzieję na przyszłość.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: