Reklama

Policjantom udało się uratować życie kobiety, która dzisiaj przed południem w Rzeszowie groziła, że skoczy z 10. piętra bloku przy ul. Starzyńskiego.

– Po godz. 11:00 otrzymaliśmy informację o próbie samobójczej. Kobieta groziła, że wyskoczy z okna. Na miejscu pojechali nasi strażacy z drabiną i skokochronem.

– Wszystko dobrze się zakończyło. Policjantom udało przekonać kobietę, by zrezygnowała ze skoku i weszli do jej mieszkania – powiedzieli nam strażacy z Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie.

Informacje o próbie samobójczej przekazał nam nasz Czytelnik – pan Dominik.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

2 KOMENTARZE

  1. po pierwsze nie pisze sie po nazwisku szmato a co do pana piotra do go zanam osobiscie i nie mam wiedzy zeby byl dilerem prostaku wiec nie dawaj walszywych oskarzen bo krzywda ci sie moze stac a co do panie ktora ze niby probowala sie targnac na zycie ty chyba nie wiesz o co chodzi wiec zamnkinij ten jebany pysk skurwielu pozdro b-4

  2. po pierwsze to nie kobieta tylko nastolatka jej chłopak Piotr Froń podał jej narkotyki a jego matka jest dziennikarką ten Froń jest dilerem narkotyków a policja nie mam haka na niego a czytelnik który zrobił zdjęcie to powinien wcześniej sprawdzić o co chodzi.

Comments are closed.