Dwie osoby zostały ranne w dwóch wypadkach, do których doszło w czwartek wieczorem na ulicy Okulickiego w Rzeszowie.
O pierwszym wypadku w okolicach stacji paliw “Watkem” poinformował nas pan Marcin, Czytelnik Rzeszów News. “Zamknięta ulica Okulickiego w stronę ronda z flagami” – napisał. Policjanci mówią nam, że na ul. Okulickiego ok. 18:30 doszło do zderzenia samochodu osobowego z autobusem.
– Kierujący autobusem marki Renault, jechał prawym pasem w kierunku ul. Witosa. Zawracając na zawrotce prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu osobową hondą, który jechał w tym samym kierunku, ale lewym pasem – mówi Dominika Kopeć z podkarpackiej policji.
W wyniku zderzenia autobusu z hondą, ranna została pasażerka osobówki. Kobietę przewieziono do szpitala. Na miejscu wypadku pracują policjanci. Jeden pas ruchu jest zablokowany.
Tymczasem pan Dariusz, inny nasz Czytelnik, twierdzi, że na ul. Okulickiego doszło do drugiego wypadku, tym razem z udziałem osobówki i motocyklisty. Policja potwierdza. Wypadek wydarzył się ok. godz. 19:20.
– Kierujący motocyklem marki Kawasaki, jadąc ul. Krakowską w kierunku Trzciany, na skrzyżowaniu z ul. Okulickiego skręcał w prawo na warunkowej strzałce. Motocyklista nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu BMW i doszło do zderzenia obu pojazdów. Motocyklista został przewieziony do szpitala. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Nie ma już w tym miejscu utrudnień w ruchu – przekazała nam ok. godz. 20:30 Dominika Kopeć.
(ram)
redakcja@rzeszow-news.pl
Czytasz Rzeszów News? Twoje wsparcie pozwoli nam działać sprawniej.





![Gigantyczny pożar i katastrofa samolotu przy granicy z Podkarpaciem. Trwa walka z żywiołem [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/05/pozar-roztocze-218x150.jpg)


![Wielki pożar lasu na Podkarpaciu. W akcji gaśniczej pomógł dron [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/05/pozar-cewkow-3-218x150.jpg)
![“Oszukać przeznaczenie” na DK19. Fotografie z kolizji wskazują, że zadziałały tu siły wyższe [ZDJĘCIA] OSP KSRG Połomia](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/04/zdarzenia-na-DK19-polomia-07-218x150.jpg)



![Tusk w Rzeszowie. Premier ogłosił, że Polska i Ukraina zbudują “armadę dronową” [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/04/expo-ukraina-rzeszow-tusk-2-218x150.jpg)




![Biblioteka Nowa, czyli „MAKI”. Prezydent Fijołek ogłasza plany wielkiej inwestycji [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/11/biblioteka-nowa-218x150.jpg)

![Kierowca z Rzeszowa pójdzie w ślady Roberta Kubicy? Wielka szansa Igora Polaka [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/05/igor-polak-formula4-218x150.jpg)
![Dramatyczne starcie z prawami fizyki na łuku drogi. Kolejny wypadek motocyklisty [ZDJĘCIA] motocyklista](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/04/motocyklist-wypadl-z-drogi-03-218x150.jpg)
![Chmielnicki Sprint pod Rzeszowem. Każdy kierowca może wystartować, trwają zapisy [PROGRAM]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/chmielnicki-sprint2026-218x150.jpg)







![Zrób zakupy i bezpłatnie sprawdź stan zdrowia. „Zdrowie pod Kontrolą” w sobotę w Galerii Rzeszów [ZDJĘCIA] zdrowie pod kontrolą galeria rzeszów](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/04/zdrowie-pod-kontrola-03-218x150.jpg)
![Ranking liceów i techników 2026. Jak wypadły rzeszowskie szkoły? [LISTA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/05/technikum-liceum-rzeszow-218x150.jpg)


![Rzeszów rozdaje pieniądze na zabytki. Kto dostał dotacje i ile? [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/04/zabytki-rzeszow2026-218x150.jpg)


![Nowa atrakcja dla aktywnych w Rzeszowie. Trwają prace w lesie na Słocinie [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/04/slocina-prace-las-218x150.jpg)

![Wyjątkowy tunel w powiecie rzeszowskim objęty ochroną. To turystyczna perełka [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/tunel-szklary1-218x150.jpg)

![Nowy mural lotniczy w Rzeszowie. W tle ważna inwestycja w przyszłość uczniów [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/05/mural-lotniczy-rzeszow-5-218x150.jpg)



