14-letnia dziewczynka trafiła do szpitala na badania w związku z wypadkiem, do której doszło w sobotę na ulicy Krakowskiej w Rzeszowie.
Do zdarzenia doszło ok. 9:30. Jak wynika z ustaleń policjantów, 58-letni kierowca autobusu marki Autosan jechał prawym pasem w kierunku centrum Rzeszowa.
– Najprawdopodobniej nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu i najechał na tył jadącego renault, którego kierująca zatrzymała się przed przejściem dla pieszych – mówi Bartosz Wilk z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.
W wyniku zderzenia pojazdów, renault zostało wypchnięte i uderzyło jeszcze w stojącego przed nim volkswagena. Obrażeń doznała 14-letnia pasażerka VW, którą przewieziono do szpitala na badania.
(ram)
redakcja@rzeszow-news.pl
Czytasz Rzeszów News? Twoje wsparcie pozwoli nam działać sprawniej.






![Podkarpacie w ogniu. Ponad 200 pożarów w jeden weekend, strażacy biją na alarm [ZDJĘCIA, WIDEO]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/pozar-traw-tarnawiec-rzuchow-218x150.jpg)























![Odnowiona hala sportowa w Rzeszowie już otwarta. Inwestycja kosztowała 450 tys. zł [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/hala-sportowa-sp16-rzeszow-218x150.jpg)



![Wyjątkowy tunel w powiecie rzeszowskim objęty ochroną. To turystyczna perełka [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/tunel-szklary1-218x150.jpg)







![Problem kierowców na ul. Krakowskiej. Jazda na suwak tylko w teorii [WIDEO]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/unnamed-218x150.jpg)
![Technologia jak z filmu Sci-Fi przy tunelu na S19 w Babicy [WIDEO]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/hhh-218x150.jpg)



