Szokująca informacja! W sobotę w nocy zmarła Jolanta Niżańska, dyrektor Zespołu Szkół Muzycznych nr 1 w Rzeszowie. Chorowała na COVID-19.
O śmierci Jolanty Niżańskiej w wieku 64 lat poinformował ZSM nr 1 im. Karola Szymanowskiego. “Wprost trudno w to uwierzyć! Nieprawdopodobne! Żegnaj, Jolu” – napisał na Facebooku Krzysztof Szczepaniak, wizytator Centrum Edukacji Artystycznej.
“Niech pozostanie w naszych wspomnieniach, modlitwach, westchnieniach…” – czytamy w poście społeczności szkolnej ZSM nr 1 w Rzeszowie. “Na zawsze pozostanie w naszej pamięci!” – czytamy na stronie rzeszowskiej szkoły muzycznej.
O śmierci Jolanty Niżańskiej poinformował także jej syn, Tomasz Niżański. “Tak niespodziewanie, ból jest przeogromny. Serce ściska” – napisał na Facebooku.
(ram)
redakcja@rzeszow-news.pl
Czytasz Rzeszów News? Twoje wsparcie pozwoli nam działać sprawniej.



![Rzeszów: Pijany kierowca rozbił auto i staranował ogrodzenie [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/wypadek-beskidzka-rzeszow1-218x150.jpg)

![Groźny pożar na drodze wojewódzkiej. Ciężarówka z żywnością stanęła w płomieniach [ZDJĘCIA] pożar ciężarówki OSP Nawsie](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/02/pozar-ciezarowki-OSP-Nawsie-218x150.jpg)










![Gigant nad Sanem nabiera kształtów. Zobaczcie budowę najdłuższego mostu na Podkarpaciu [WIDEO]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/most-stalowa-wola-san2026-218x150.jpg)




















![Piękna zima i trudne warunki w Bieszczadach. Straż Graniczna i GOPR ćwiczyli na nartach [WIDEO, ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/02/strazgraniczna-gopr-zima2026-bieszczady-218x150.jpg)
![Zamek w Łańcucie otwiera sezon. Możecie już podziwiać turystyczną perełkę Podkarpacia [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/01/zamek-lancut-zima1-218x150.jpg)






