Ruch dla pieszych został zamknięty przy ulicy Lisa Kuli w Rzeszowie. Jest to spowodowane pracami remontowymi budynków Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.
Od kilku dni trwa remont budynków KMP wzdłuż ulicy Lisa Kuli. Z tego powodu zmieniono organizację ruchu i zamknięto dla pieszych chodnik biegnący przy remontowanych budynkach.
Ruch pieszych odbywa się teraz chodnikiem po drugiej stronie ulicy. Zmiana została oznaczona odpowiednimi znakami. Mimo to, jak informuje policja, wielu pieszych nie stosuje się do nowej organizacji ruchu.
– Stwarza to realne zagrożenie zarówno dla nich samych, jak też pozostałych uczestników ruchu – twierdzi Komenda Miejska Policji w Rzeszowie.
Policjanci apelują do pieszych o bezwzględne przestrzeganie nowej organizacji ruchu. – Osoby, które nie zastosują się do znaków, będą karane mandatami – zapowiada policja.
redakcja@rzeszow-news.pl
Czytasz Rzeszów News? Twoje wsparcie pozwoli nam działać sprawniej.






![Gigantyczny pożar i katastrofa samolotu przy granicy z Podkarpaciem. Trwa walka z żywiołem [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/05/pozar-roztocze-218x150.jpg)


![Wielki pożar lasu na Podkarpaciu. W akcji gaśniczej pomógł dron [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/05/pozar-cewkow-3-218x150.jpg)



![Tusk w Rzeszowie. Premier ogłosił, że Polska i Ukraina zbudują “armadę dronową” [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/04/expo-ukraina-rzeszow-tusk-2-218x150.jpg)




![Biblioteka Nowa, czyli „MAKI”. Prezydent Fijołek ogłasza plany wielkiej inwestycji [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/11/biblioteka-nowa-218x150.jpg)

![Kierowca z Rzeszowa pójdzie w ślady Roberta Kubicy? Wielka szansa Igora Polaka [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/05/igor-polak-formula4-218x150.jpg)
![Dramatyczne starcie z prawami fizyki na łuku drogi. Kolejny wypadek motocyklisty [ZDJĘCIA] motocyklista](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/04/motocyklist-wypadl-z-drogi-03-218x150.jpg)
![Chmielnicki Sprint pod Rzeszowem. Każdy kierowca może wystartować, trwają zapisy [PROGRAM]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/chmielnicki-sprint2026-218x150.jpg)







![Zrób zakupy i bezpłatnie sprawdź stan zdrowia. „Zdrowie pod Kontrolą” w sobotę w Galerii Rzeszów [ZDJĘCIA] zdrowie pod kontrolą galeria rzeszów](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/04/zdrowie-pod-kontrola-03-218x150.jpg)
![Ranking liceów i techników 2026. Jak wypadły rzeszowskie szkoły? [LISTA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/05/technikum-liceum-rzeszow-218x150.jpg)


![Rzeszów rozdaje pieniądze na zabytki. Kto dostał dotacje i ile? [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/04/zabytki-rzeszow2026-218x150.jpg)


![Nowa atrakcja dla aktywnych w Rzeszowie. Trwają prace w lesie na Słocinie [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/04/slocina-prace-las-218x150.jpg)

![Wyjątkowy tunel w powiecie rzeszowskim objęty ochroną. To turystyczna perełka [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/tunel-szklary1-218x150.jpg)





![Nowy mural lotniczy w Rzeszowie. W tle ważna inwestycja w przyszłość uczniów [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/05/mural-lotniczy-rzeszow-5-218x150.jpg)



