W Rzeszowie powstaje coraz więcej nowoczesnych rozwiązań. W naszym mieście otworzyła biuro firma Abakon, która daje możliwość wybudowania domu w 4 miesiące. Możesz zamieszkać w swoim domu w pół roku i to za 1500 zł miesięcznie. 

Abakon działa już od 18 lat i ma 1200 zadowolonych klientów, którzy są pod wrażeniem niskich rachunków. 

Firma Abakon z Bielska-Białej – lider wśród firm budujących domy jednorodzinne w technologii prefabrykatów keramzytowych w Polsce, poszerzyła swój zakres działalności, a owocem ekspansywnej polityki firmy jest otwarcie pierwszego biura Abakon w Rzeszowie – stolicy Podkarpacia.

Keramzyt na Podkarpaciu

– Chcemy być bliżej tych, którzy cenią sobie nowoczesne rozwiązania – mówi Beata Bereś, kierownik rzeszowskiego oddziału. – Zdajemy sobie sprawę z zainteresowania budową domu z keramzytu w tym rejonie, prowadziliśmy budowy m.in. w Stalowej Woli, Tarnowie, Nałęczowie, Sanoku, Łęcznej czy Studzieńcu. Podjęliśmy decyzję o otwarciu biura w Rzeszowie, bo chcemy budować dla mieszkańców Podkarpacia kolejne domy. Mamy ogromną nadzieję, że już niedługo budowane przez nas domy staną się częstszym elementem tutejszego krajobrazu – podsumowuje Beata Bereś.

Na dobry początek Abakon przygotował dla swoich klientów bardzo atrakcyjną promocję, dzięki której budowa domu będzie tańsza, a dom z keramzytu ciepły i bezpieczny. Wysyłając formularz otrzymasz szczegóły promocji KLIKNIJ TUTAJ.

Abakon posiada ponad 18-letnie doświadczenie w budowie domów w technologii prefabrykatów keramzytowych. W swojej ofercie mamy kilkadziesiąt projektów autorskich, ale jesteśmy w stanie zrealizować również projekt indywidualny czy projekt innej pracowni. Dużą zaletą keramzytu jest to, że możemy dopasować projekt do indywidualnych potrzeb przyszłych domowników, dzięki czemu dom będzie spełniał nie tylko najwyższe standardy jakości, ale przede wszystkim, oczekiwania jego mieszkańców.

Kompleksowa budowa

Abakon zajmuje się budową od fundamentu aż po dach. Swoim klientom oferuje pełne wsparcie już na etapie wyboru projektu, pomagając w uzyskaniu pozwolenia na budowę oraz formalnościach związanych z kredytowaniem inwestycji.

– Na każdym etapie współpracy Inwestor ma kontakt z dedykowanym opiekunem, który zapewnia pełne wsparcie przez cały okres trwania budowy – wyjaśnia Beata Bereś. – Dbamy o to, by Inwestor nie musiał martwić się o organizację ekip od poszczególnych etapów budowy – ściągamy ten obowiązek i zapewniamy kompleksowość od a do z – dodaje Beata Bereś z Abakon.

Jeśli planujesz budowę domu w południowo-wschodniej części Polski i zastanawiasz się jaką technologię budowy wybrać, zachęcamy do wizyty w biurze Abakon w Rzeszowie przy ul. Armii Krajowej 80, biurowiec Centrum 2000, lokal nr 703 (7 piętro).

Doradcy przedstawią szczegóły technologii i proces budowy krok po kroku oraz wskażą na co zwrócić uwagę przy wyborze projektu domu dla siebie. Zadzwoń lub napisz i umów się na spotkanie: Więcej na Facebooku Abakon Rzeszów

Beata Bereś: 510568005, b.beres@abakon.com
Bartosz Bosak: 669771424, b.bosak@abakon.com

Więcej na Facebooku Abakon Rzeszów >> TUTAJ

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama