Zdjęcie: Materiały Włodka Markowicza

Spotkaj się z pracodawcą marzeń już 4 kwietnia w Rzeszowie. Okazją będzie Absolvent Talent Days, w którym weźmie udział ponad 60 przedstawicieli top firm z Polski i zagranicy, poszukujący kandydatów do pracy w swoich zespołach. Gościem specjalnym będzie znany vlogor „Lekko Stronniczy” Włodek Markowicz.

Absolwent Talent Days  to największe wydarzenie poświęcone karierze młodych w Polsce. 4 kwietnia odbędzie się na Uniwersytecie Rzeszowskim. Aby wziąć udział w ATD, wystarczy pobrać bezpłatny bilet na www.talentdays.pl.

Wśród ponad 1000 ofert pracy i praktyk uczestnicy Absolvent Talent Days w Rzeszowie znajdą propozycje z kilkudziesięciu branż, m.in. finansów, księgowości, FMCG czy marketingu, także dla studentów i absolwentów z zagranicy.  Rozmowa z pracodawcą twarzą w twarz, w swobodnej atmosferze, bez czekania na zaproszenie do firmy, zwiększa szanse kandydata w procesie rekrutacji i nie tylko.

– Uczestnicy podczas bezpośredniej rozmowy na temat ofert mogą upewnić się, że stanowisko, na które aplikują, stanie się ich wymarzoną pracą. Tym, którzy dopiero zaczynają studia, pracodawcy mogą podpowiedzieć, co zrobić, by za jakiś czas stać się idealnymi kandydatami na praktyki lub staż – mówi Katarzyna Godlewska z Grupy Absolvent.pl, która jest głównym organizatorem ATD

Z danych Absolvent Talent Days wynika, że aż 80 proc. uczestników poprzednich edycji dobrze ocenia dopasowanie ofert do ich doświadczenia.

Punktem programu cieszącym się niesłabnącym powodzeniem są równolegle prowadzone wystąpienia specjalistów HR czy szefów topowych firm w Polsce. W strefie szkoleniowej Absolvent Talent Days młodzi wezmą udział w 100 otwartych debatach i certyfikowanych szkoleniach career building, skupionych wokół tematyki rekrutacji i umiejętności miękkich.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

W tym sezonie profesjonalna firma szkoleniowa przeprowadzi również sesję coachingową, a znany vloger – „Lekko Stronniczy” Włodek Markowicz poprowadzi debatę o tym, jak efektywnie łączyć pasję i pracę. Na bezpłatne szkolenia można zapisać się na: www.talentdays.pl.

W tym sezonie nie zabraknie także sprawdzonych atrakcji, które cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem młodych. Uczestnicy będą mogli skonsultować swoje CV ze specjalistami HR top firm, odbyć próbną rozmowę rekrutacyjną, a także bezpłatnie wykonać profesjonalne zdjęcie do aplikacji.

Przed targami pracy i praktyk warto zaopatrzyć się w kilka kopii CV, porządną koszulę i… motywację.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama