Zdjęcie: Pixabay

Treningi z gwiazdami sportu, warsztaty kulinarne dla najmłodszych, sportowe gry i konkursy – to tylko niektóre z atrakcji projektu „Active Kids na wakacje”. Cykl bezpłatnych zajęć dla dzieci w każdą sobotę sierpnia zapraszają Fundacja Pro-Familia i Fundacja Tesco.

Pierwsze, inauguracyjne spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę (4 sierpnia) w Szpitalu Specjalistycznym Pro-Familia w Rzeszowie.  Dzieci w wieku od 3 do 5 lat będą mogły wziąć udział w bezpłatnych warsztatach kulinarnych, które poprowadzi dietetyk Agnieszka Chmiel.

– Dzieci będą mogły wziąć udział w bezpłatnych wydarzeniach, które odbywać się będą cyklicznie – w każda sobotę sierpnia oraz w pierwszą sobotę września. Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji, które mamy nadzieję wywołają nie jeden uśmiech na twarzach uczestników – mówi Tomasz Stec z Fundacji Pro-Familia.

– Największym zainteresowanie z pewnością cieszyć się będą takie spotkania jak – trening dla dzieci z mistrzynią świata kickboxingu Iwoną Nierodą czy siatkarkami Klubu Sportowego Developres, które poprzez zabawę będą zachęcać dzieci do aktywności fizycznej – zapowiada Tomasz Stec.

Zajęcia odbywać się będą w Pro-Familii, parku na Słocinie lub hali na Podpromiu. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny. Na warsztaty kulinarne obowiązują zapisy. Wystarczy na adres mailowy – fundacja@pro-familia.pl wysłać imię i nazwisko oraz wiek dziecka.

Projekt „Active Kids na wakacje” realizowany jest w ramach programu „Decydujesz, pomagamy” z inicjatywy Tesco i Fundacji Tesco.

PROGRAM:

* 4 sierpnia (sobota) godz. 10:00 – 12:00 – Zdrowie na talerzu – warsztaty kulinarne dla najmłodszych (wiek: od 3 do 5 lat).

MIEJSCE: Szpital Specjalistyczny PRO-FAMILIA.

ZAPISY: fundacja@pro-familia.pl | Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

* 11 sierpnia (sobota) godz. 10:00 – 12:00 – Zumba Kids – muzyczne szaleństwo. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

MIEJSCE: Park na Słocinie *

* 18 sierpnia (sobota) godz. 10:00 – Aktywnie przez świat – animacje, zabawy sportowe, konkursy. 

MIEJSCE: Park na Słocinie *

* 25 sierpnia (sobota) godz. 10:00 -12:00 – Trening dla dzieci z mistrzynią świata w kicboxingu IWONĄ NIERODĄ. 

MIEJSCE: Park na Słocinie *

* 1 września (sobota) godz. 10:00 – 12:00 – Trening dla dzieci z siatkarkami drużyny KS DEVELOPRES.

MIEJSCE: Hala na Podpromiu

*UWAGA – w sytuacji złej pogody, wszystkie spotkania plenerowe odbędą się w Pro-Familii przy ul. Witolda 6b w Rzeszowie.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama