Zdjęcie: Artur Wysocki

Adoptowaliście zwierzę? Chcecie się pochwalić, jak o nie dbacie? Weźcie udział w sesji fotograficznej, którą w ramach kampanii „Adopcja nie gryzie” organizuje Fundacja Felineus i Rzeszowskie Stowarzyszenie Fotograficzne.

Kampania „Adopcja na gryzie” rozpoczęła się w 2016 r. To fotograficzny projekt, którego celem jest promocja adopcji bezdomnych zwierząt, ukazanie procesu adopcji bezdomnego zwierzaka i jego metamorfozę w nowym, kochającym domu.

Ubiegłoroczna kampania cieszyła się wśród mieszkańców Rzeszowa ogromnym zainteresowaniem, dlatego jej twórcy postanowili ją kontynuować w tym roku. Można wziąć udział w sesjach fotograficznych  z uratowanymi pupilami – a nawet poszerzyć grono fotografowanych gwiazd.

– Wśród „adopciaków” są przecież nie tylko koty, ale i m.in. psy, króliki, chomiki, świnki morskie. Dlatego też na fantastyczne sesje zaproszone są wszystkie przygarnięte zwierzaki i ich bohaterowie – ludzie, dzięki którym bezdomne i samotne stworzenia zyskały dom, radość i poczucie bezpieczeństwa – wyjaśnia Matylda Przepióra, wiceprezes Fundacji Felineus.

Zdjęcie: Anna Trojnar
Zdjęcie: Anna Trojnar

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w profesjonalnej sesji zdjęciowej ze swoim pupilem mogą skontaktować się z Fundacją Felineus (www.felineus.org) mailowo (mati@felineus.org) lub wysyłając prywatną wiadomość na facebookowym profilu Felineusa (www.facebook/FundacjaFelineus). 

Zgłoszenie powinno zawierać imię, nazwisko i numer kontaktowy właściciela oraz kilka informacji na temat zwierzaka (imię, krótką historię i źródło adopcji – schronisko, fundacja, przygarnięcie itp.) a także preferowany termin sesji (data i godzina).

Po wysłaniu zgłoszenia należy jeszcze wypełnić krótką ankietę online – (informację i link chętni otrzymają mailem) oraz rozpocząć negocjacje ze swoim pupilem, by w blasku fleszy pokazał swoje najpiękniejsze oblicze.

Sesje trwają ok. godziny i odbywają się w Galerii Nierzeczywistej RSF, przy ulicy Matejki 10, a jej rezultatem jest kilka (minimum 5) przepięknych zdjęć, które zostaną przesłane na maila podanego w zgłoszeniu. Datek za udział w sesji dla bezdomnych kotów wynosi co najmniej 40 zł – płatne na miejscu podczas sesji.

Obecnie prowadzone są zapisy na sesję która odbędzie się 28 czerwca. Godziny każdej sesji to 17:30-18:30, 18:30-19:30 lub 19:30-20:30. O zaproszeniu na sesję decyduje kolejność zgłoszeń.

Już dzisiaj można także rezerwować miejsca na kolejne sesje fotograficzne: 9 sierpnia, 4 października, 29 listopada.

Zdjęcie: Rzeszowskie Stowarzyszenie Fotograficzne
Zdjęcie: Rzeszowskie Stowarzyszenie Fotograficzne

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl  

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama