Reklama

Policjanci wyjaśniają okoliczności pogryzienia 55-letniego mieszkańca Jarosławia. Mężczyzna został zaatakowany przez agresywnego, dużego psa.

Do zdarzenia doszło przedwczoraj (31 stycznia) na ul. Jana Pawła II w Jarosławiu. Około godz. 21:00 dyżurny jarosławskiej komendy odebrał zgłoszenie, że spacerujący wraz ze swoim psem mieszkaniec Jarosławia został pogryziony przez innego psa.

Policjanci ustalili, że 55-letni mężczyzna i jego pies zostali zaatakowani przez bardzo agresywnego, dużego psa. Mieszkaniec Jarosławia położył się na swoim psie i okrył kurtką. Pomimo tego został pogryziony.

Przypadkowi przechodnie przegonili agresywnego psa. Ale ten po jakimś czasie wrócił w okolice zdarzenia. Policjanci zabezpieczyli psa do czasu przyjazdu funkcjonariuszy Straży Miejskiej.

Dzisiaj rano mężczyzna zawiadomił policję o pogryzieniu i obrażeniach. Policjanci wyjaśniają wykroczenie dotyczące niebezpieczeństwa wywołanego przez zwierzę. Sprawdzą również, czy właściciel psa dopełnił obowiązku ochronnego szczepienia przeciwko wściekliźnie.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: