Reklama

Dzięki pomocy dzieci czują, że jest ktoś, kto w nie wierzy, kto im kibicuje i kto pomaga im przejść od porażek w szkole do lepszego życia. Akademia Przyszłości w Rzeszowie poszukuje darczyńców Indeksów Sukcesu.

Akademia Przyszłości ma pod opieką 110 dzieci. Pomaga im w nauce, a także w tym by nabrały wiary w siebie. Bardzo często są to dzieci z rodzin dysfunkcyjnych. Dziećmi zajmują się tzw. tutorzy. To przyjaciele, mentorzy, którzy przez rok, raz w tygodniu i przez minimum godzinę w tygodniu pracują z konkretnym dzieckiem.

Tutor nie tylko pomaga dziecku w nauce szkolnej, ale udowadnia mu, że jest kimś wyjątkowym i kimś, kto jest w stanie poradzić sobie z wszystkimi trudnościami, jakie spotka na swojej drodze.

Trwa właśnie kampania akademiowa, której celem jest pozyskanie jak największej ilości darczyńców, którzy byliby w stanie ufundować Indeks Sukcesów.

– Idzie za tym nie tylko pomoc dziecku w nauce, ale także to, aby poczuło się ważne, wyjątkowe i które swoje porażki zacznie zamieniać w sukcesy. Koszt indeksu to 700 zł. Te pieniądze mogą stać się pieniędzmi najlepiej zainwestowanymi w życiu, bo zainwestowane w młodego człowieka, który czeka na pomoc i gwarantuję, że nie zawiedzie – zachęcają organizatorzy kampanii.

O jej szczegółach można przeczytać na stronie akademiaprzyszlosci.org.pl.

– Dzięki pomocy darczyńcy dzieci czują, że jest ktoś, kto w nie wierzy, kto im kibicuje i kto pomaga im przejść od porażek w szkole do lepszego życia. Otwórzcie więc swoje serca i wskażcie dziecku prawidłową drogę, a wasza pomoc na pewno nie pójdzie na marne Sylwia Kandefer – twierdzi z Akademii Przyszłości w Rzeszowie.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: