Zdjęcie: Pixabay

Politechnika Rzeszowska i Uniwersytet Rzeszowski zapraszają na kolejną edycję Akademickich Targów Pracy. Odbędą się one 10 maja. Targom patronuje Rzeszów News.

Akademickie Targi Pracy to cykliczne wydarzenie organizowane wspólnie przez dwie największe uczelnie województwa podkarpackiego – PRz oraz UR. Oferta Targów skierowana jest zarówno do studentów i absolwentów, jak i do innych osób, które poszukują pracy.

Podczas tegorocznej IV edycji Akademickich Targów Pracy zaprezentuje się ponad 80 pracodawców, m.in. z branży bankowej, informatycznej, lotniczej, motoryzacyjnej, pośrednictwa pracy, produkcyjnej i ubezpieczeniowej.

– Uczestnicy, oprócz możliwości zapoznania się z szeregiem ofert pracy, staży oraz praktyk będą mieli możliwość wzięcia udziału w cyklu szkoleń i warsztatów – zapowiada Justyna Bryk z Działu Karier i Promocji Politechniki Rzeszowskiej.

Uczestnictwo w targach pracy jest uważane za jedną z najefektywniejszych form poszukiwania zatrudnienia.

– Dzięki nawiązaniu bezpośredniego kontaktu z pracodawcą kandydaci mogą uzyskać informacje na temat specyfiki pracy w danej firmie, co jest pomocne przy konstruowaniu dokumentów aplikacyjnych na określone stanowisko – dodają organizatorzy.

Akademickie Targi Pracy odbędą się 10 maja (środa) w budynku UR przy ul. Pigonia 1 (budynek A0). Wstęp bezpłatny. Targi będą trwały od godz. 9:00 do 15:00. Informacje o wydarzeniu możecie znaleźć także stronie targipracy.prz.edu.pl i na Facebook.com/rzeszowATP

Zdjęcie: Materiały organizatorów
Zdjęcie: Materiały organizatorów

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama