Zdjęcie: Uniwersytet Rzeszowski
Reklama

Robisz coś dobrego? Organizujesz lub bierzesz udział w akcji charytatywnej? Działasz w organizacji non-profit? Dodaj na Instagram zdjęcie, otaguj #dobrowracaUR” i zgarnij nagrody.

Akcję #dobrowracaUR już po raz drugi organizuje Samorząd Studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego. Jej celem jest promowanie wszelkiego rodzaju akcji charytatywnych wśród studentów.

Zasady są proste – wystarczy dodać zdjęcie nawiązujące do motywu przewodniego na swój Instagram i otagować go #dobrowracaUR. Na najbardziej kreatywne zdjęcia czekają podwójne zaproszenia do kina, pendrive’y, krówki i inne samorządowe gadżety.

– Wielu studentów udziela się charytatywnie, ale się tym nie obnosi. Chcemy to zmienić i zachęcamy do robienia sobie zdjęć, m.in. przy okazji zanoszenia prezentów dla dzieci, pakowania szlachetnej paczki, czy podczas spotkania z mikołajem – mówi Marta Guziakiewicz, rzecznik Samorządu Studentów UR.

– To działa jak domino, jeżeli jedna osoba da coś od siebie, to pójdą za nią kolejne, a Instragram bardzo nam to umożliwia. Do tego właśnie nawiązuje tegoroczne motto: “Pokaż innym, jak pomagasz!” – dodaje Guziakiewicz

Akcja trwa przez cały rok kalendarzowy i nasila się w okresie bożonarodzeniowym, gdy jesteśmy bardziej wrażliwi na potrzeby innych.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: