Zdjęcie: Rzeszowskie Dom Kultury
Reklama

Już w sobotę (4 września) Rzeszowski Dom Kultury zagra dla klimatu w ramach 6. Ogólnopolskiego Festiwalu „Reggae nad Wisłokiem”. Dzień wcześniej odbędzie się sprzątanie brzegu rzeszowskiego zalewu. Dołącz do tej akcji!

Tegoroczna edycja „Reggae nad Wisłokiem” po raz pierwszy odbędzie się pod hasłem „Reggae dla Klimatu”. Jamajskim rytmom oraz zabawie na rzeszowskich bulwarach towarzyszyć będzie szereg działań proekologicznych. Jednym z nich będzie poprzedzająca festiwal miejska akcja sprzątania rzeszowskiego zalewu – w piątek, 3 września.

– Wszyscy chętni, którym leży na sercu piękno i czystość Rzeszowa, proszeni są o udział w akcji oraz poinformowanie o niej swoich znajomych – zachęca Daniel Czarnota z Rzeszowskiego Domu Kultury. 

Organizatorzy zapewniają rękawiczki oraz worki na śmieci. Dodatkowo, pierwszych 20 osób, które zgłoszą się na miejscu akcji sprzątania, otrzymają kupony upoważniające do odbioru festiwalowych koszulek 6. Ogólnopolskiego Festiwalu „Reggae nad Wisłokiem”.

Spotkanie uczestników akcji oraz wszystkich chcących się w nią włączyć mieszkańców Rzeszowa o godz. 16:00 na placu przy przystani na Lisiej Górze (miejsce rozpoczęcia akcji). Inicjatywę RDK wspierają: stowarzyszenie Ekoskop, Harcerski Klub Ekologiczny 21, Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej oraz Z Wędkarskiego Pudełka.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama
UDOSTĘPNIJ

NAPISZ KOMENTARZ: