Zdjęcie: ETC
Reklama

Trzecie miejsce zajęły rzeszowskie gimnastyczki z ETC Mystique w półfinale programu „Mam Talent” w TVN. Niewiele zabrakło, by akrobatki weszły do finału. Ich fani są oburzeni wyborem Agnieszki Chylińskiej.  

W sobotnim przedostatnim półfinale 9. edycji „Mam Talent” publiczność i widzowie oglądali osiem występów. Wśród uczestników były trzy dziewczyny z Rzeszowa: 16-letnia Wiktoria Kloc, 15-letnia Aleksandra Szczypek oraz 17-letnia Wiktoria Wilk, które tworzą gimnastyczne trio ETC Mystique.

W finale były tylko dwa miejsca. Dziewczyny z ETC podczas sobotniego programu wystąpiły jako przedostatnie.

“Zawodowy występ”

„Niezwykle efektowny występ. Widać te lata treningu, tę precyzję widać w każdym momencie. Byłem spokojny, wiedziałem, że wszystko się uda, że to będzie zrobione bardzo, bardzo dobrze. Jesteście zawodowe” – skomentował występ rzeszowskich gimnastyczek Agustin Egurrola, jeden z jury.

„Wasza młodość, wasze ambicje – to jest coś pięknego. Doceniam was za tą tytaniczną pracę każdej z was indywidualnie, ale też jako zespołu. To było niezwykłe. Chcecie i potraficie. To jest bardzo dużo. Gratulacje” – powiedziała z kolei Agnieszka Chylińska.

Małgorzacie Foremniak także bardzo się spodobał występ ETC Mystique.

„Jesteście bardzo, bardzo solidne w tym, co robicie. Można na was polegać. Każdy wasz występ jest bardzo dobrze przygotowany i za każdym razem pokazujecie swoją nową odsłonę. Macie bardzo fajne pomysły na siebie. Dzisiejszy występ będzie na starość wspaniałą pamiątką” – żartowała Foremniak.

Rzeszowskie gimnastyczki docenili także widzowie, bo to właśnie ETC Mystique, a także ponad 20-osobowa grupa taneczna Wolf Gang z Bydgoszczy oraz raper Mateusz Laskowski, znany jako „Lasio Companija”, znaleźli się w trójce półfinału. Potem już jury decydowało, kto przejdzie do finału „Mam Talent”.

ETC „bardzo solidną firmą”

Jury nie miało wątpliwości, że w finale musi być grupa Wolf Gang.

Na placu boju zostali ETC i „Lasio Companija”. Małgorzata Foremniak o rzeszowskich gimnastyczkach powiedziała, że są „bardzo solidną firmę”, a o raperze, że jest „kompletną rewolucją”. „A gdyby nie rewolucja, nie byłoby postępu” – stwierdziła aktorka, dając głos Mateuszowi.

Agustin Egurrola postawił na ETC Mystique. „Bez wątpienia w finale powinny wystąpić dziewczyny” – powiedział.

Ostateczna decyzja należała do Agnieszki Chylińskiej. Gimnastyczki z ETC nazwała „perfekcyjnymi dziewczynami”. „Jakże to było piękne, jakże to było dobre, jakże to było staranne” – powiedziała wokalistka.

Ale od razu dodała: „Jestem prawdziwkiem. Ktoś kiedyś powiedział, że taka dziewczyna jak ja nie może śpiewać, nie może być kimś, stąd moje serce bardziej przynależy do Mateusza”.

Tym samym udział dziewczyn z ETC w „Mam Talent” już się zakończył. „Serdecznie dziękujemy wszystkim za wsparcie. Było blisko. Mamy 3 miejsce” – napisały po programie na swoim Facebooku.

„Najgorszy wybór Chylińskiej”

Część internautów uważa, że wybór Agnieszki Chylińskiej był błędną decyzją. „Jestem zdegustowana wyborem finalistów. Byłyście rewelacyjne, występ był perfekcyjny i pięknie się na to patrzyło. Wierzę, że program to dopiero początek Waszej drogi” – napisała do dziewczyn jedna z internautek.

„Nie poddawajcie się i wróćcie za rok”, „Nagroda przyjdzie, zobaczycie”, „Jesteśmy bardzo, bardzo dumni!!! Występ 1 klasa!!! Dziewczyny, Wymiatacie!!!!”  – piszą fani ETC.

Wielu internautów nie może się pogodzić z wyborem jury, o czym piszą na oficjalnej stronie „Mam Talent” na Facebooku.

„Szkoda dziewczyn, tyle pracy, tyle wysiłku, tyle talentu. Chłopak ma ciekawą osobowość, jest dobrym człowiekiem, ale to jest Mam Talent! A tu talentu nie widać” – napisała internautka.

„Najgorszy wybór Chylińskiej w ciągu całego „Mam Talent”! Dziewczynki powinny przejść,  bo to one miały talent”, „Co za żenada! To jakiś żart?” – to kolejne komentarze.

ETC: To najtrudniejszy półfinał

Do dyskusji włączyły się także dziewczyny z ETC.

„Serdecznie dziękujemy za ciepłe słowa i wsparcie. Świetnie, że udało się powalczyć w prawdopodobnie najtrudniejszym w tej edycji półfinale MT. Szacunek dla wszystkich uczestników oraz szczere gratulacje dla zwycięzców!!!” – napisały.

Jeżeli nie widzieliście sobotniego występu ETC, możecie go obejrzeć wchodząc na stronę mamtalent.tvn.pl.

W finale „Mam Talent” do wygrania jest 300 tys. zł.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: