Reklama

Alarm bombowy w biurach SLD w całym kraju. Policjanci pojechali sprawdzić, czy materiały wybuchowe są w rzeszowskim biurze SLD.

Informacje o podłożeniu bomby w biurach posłów Zjednoczonej Lewicy podał rzecznik SLD poseł Dariusz Joński.

– Otrzymaliśmy e-mail o podłożeniu bomb we wszystkich biurach posłów Zjednoczonej Lewicy. Policja powiadomiona. Trwa ewakuacja biur poselskich – napisał na Twitterze Joński.

Zjednoczona Lewica, którą tworzy m.in. SLD i Twój Ruch, e-maila z informacją o podłożonej bombie w partyjnych biurach dostała w środę o godz. 19:40.

Anonimowy autor napisał: „W waszych biurach na terenie polski zostały podłorzone bomby. Wybuch 24 września o godz. 12:00. Zginiecie czerwone pijawki, pachołki moskwy. Tak, tak towarzyszu miller, wyzywales palikota z trybuny a teraz lizecie sobie dupy?? Zginiecie oboje. Raz bombą, raz gazem czerwoną zarazę. Śmierć komunistom!!!!” (oryginalna pisownia).

Policja w czwartek w cały kraju sprawdzała biura Zjednoczonej Lewicy. W Rzeszowie funkcjonariusze pojechali do biura posła SLD Tomasza Kamińskiego przy ul. ks. Jałowego.

– Poseł Kamiński uznał, że to żart i odesłał policję z powrotem – mówi kom. Adam Szeląg, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

(sl)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama