Zdjęcie: materiały prasowe
Reklama

Nawet 50-procentowe promocje czekają na klientów, którzy we wtorek (6 grudnia) przyjdą na otwarcie drugiego sklepu w Rzeszowie sieci ALDI.  

ALDI to niemiecka sieć dyskontów spożywczo-przemysłowych. Swój pierwszy sklep w Rzeszowie otworzyła 21 kwietnia 2021 roku przy ulicy Okulickiego (w galerii handlowej „Stara Szwalnia”). Teraz przyszła kolej na drugi sklep – przy ulicy Witolda 34 na Słocinie.

– Jesteśmy dziś obecni w każdym województwie i chcemy także zagościć w większości polskich domów. ALDI ma to coś. Wierzymy, że klienci naszego nowego sklepu w Rzeszowie znajdą również to „coś” – mówi Eliza Polak, kierownik sprzedaży ALDI w Polsce. 

Łączna powierzchnia nowego ALDI wynosi ok. 1300 m kw. Sklep wyposażony jest w krajalnicę do chleba i małe wózki zakupowe dla najmłodszych klientów. Tuż przy wejściu na klientów czeka parking z miejscami dla rodzin z dziećmi, a także osób niepełnosprawnych.

Sklep otwarty będzie od poniedziałku do soboty – od godz. 6:30 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 20:00. Sieć zatrudniła kilkunastu pracowników.

Z okazji otwarcia nowego sklepu, sieć przygotowała promocje – do 50 procent na wszystkie produkty marek ALDI. Od 10:00 do 17:00 przed sklepem czekać będzie darmowy poczęstunek z foodtrucka. Aby go skosztować, trzeba pokazać paragon za zakupy w ALDI.

ALDI w Polsce ma 237 sklepów i zatrudnia ponad 4000 pracowników. 

oprac. (ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama