Zdjęcie: materiały artystki

Ruszyła sprzedaż biletów na Koncert Galowy 11. Ogólnopolskiego Festiwalu „Piosenka w Meloniku” w Rzeszowie. Gwiazdą wieczoru będzie Ania Karwan.

11. Festiwal Piosenki Aktorskiej, Filmowej i Musicalowej „Piosenka w Meloniku”, organizowany przez Rzeszowski Dom Kultury, odbędzie się w dniach 28-29 kwietnia w Instytucie Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Wokalistów z całej Polski oceniać będą: Robert Janowski, Ania Karwan i Kamila Mokrzycka.

20 marca ruszyła sprzedaż biletów na Koncert Galowy, który odbędzie się w drugi dzień festiwalu, 29 kwietnia. Na koncercie (początek o 18:00) wystąpią wszyscy nagrodzeni laureaci, gwiazdą wieczoru będzie Ania Karwan. Galę poprowadzi Robert Janowski. 

Koncert Ani Karwan w Rzeszowie jest częścią trasy Swobodnie Electro Tour. „Swobodnie” to tytuł drugiej płyty popowej wokalistki. Bilety na Koncert Galowy kosztują 100 zł. Przez internet do kupienia na stronie www.rdk.rzeszow.pl oraz w siedzibie Rzeszowskiego Domu Kultury przy ul. Staromiejskiej 43a (od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:00-16:00).

Ania Karwan znana jest z VII edycji „The Voice of Poland” z 2016 roku. Dotarła do finału muzycznego show, w którym zajęła trzecie miejsce. Swoim brawurowym wykonaniem „Purple Rain” Prince’a podbiła serca internautów, trafiając do międzynarodowego zestawienia „Top Ten Global Voice”. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Wcześniej artystka występowała w podobnym programach. W 2008 r. brała udział w „Idolu”, dwa lata później wygrała „Szansę na sukces” poświęconą twórczości Wojciecha Kordy i zespołu Czarno-Czarni. W 2011 roku wystąpiła w „The Must Be the Music”.  

Ania Karwan śpiewała w chórkach Ani Dąbrowskiej, Moniki Brodki, Andrzeja Piasecznego czy Pauliny Przybysz. W 2019 roku, po wydaniu debiutanckiego albumu „Ania Karwan”, została okrzyknięta wschodzącą divą polskiej sceny muzycznej. W tym samym roku wygrała koncert „Premier” podczas 56. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Dojrzałe kompozycje stworzone wraz z Piotrem Bogutynem i szczere poetyckie teksty to nowe oblicze Ani Karawan na albumie „Swobodnie”, który będzie promowała w Rzeszowie. To pierwszy, w całości autorski materiał artystki. – Na płycie wyraża się moja stara dusza, a zarazem dzika kobieta, która nie boi się być nieidealna – mówi o albumie wokalistka.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama