Zdjęcie: Sebastian Fiedorek / Rzeszów News
Reklama

Awans polityczny Anny Skiby, szefowej podkarpackich struktur partii Teraz! Została sekretarzem generalnym nowego ugrupowania Ryszarda Petru. 

Jak poinformował Krzysztof Tabor, koordynator struktur Teraz! na Podkarpaciu, Anna Skiba jest pierwszą kobietą w Polsce po 1989 roku, mianowana sekretarzem generalnym partii politycznej, która jest reprezentowana w polskim parlamencie.

Anna Skiba na stanowisko sekretarza generalnego Teraz! została powołana 30 stycznia. Do nowej partii Ryszarda Petru przeszła 17 listopada 2018 roku, dzień wcześniej wraz z blisko 200 osobami rzuciła partyjną legitymacją Nowoczesnej, której na Podkarpaciu szefowała od 14 lutego 2017 roku.

Anna Skiba jest liderką Teraz! na Podkarpaciu. Ma 43 lata, wyższe wykształcenie, jest przedsiębiorcą, przewodniczącą Rady Osiedla Pułaskiego w Rzeszowie, szefową Rzeszowskiej Rady Kobiet działającej przy prezydencie Rzeszowa. Podczas ubiegłorocznych wyborów samorządowych bez powodzenia startowała do Rady Miasta Rzeszowa.

Obecnie na Podkarpaciu do Teraz! należy 109 osób w 11 kołach.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

23 KOMENTARZE

 1. Hmmm… “SUPERPARTIA KUR.V.OOOOO!!”
  Mało istotna informacja biorąc pod uwagę że ta partia gówno znaczy. A Petru to lider pokroju herszta cygańskiego gangu zbieraczy z dworca w Katowicach 😉 człowiek wpadka

 2. Jakie to polskie, nikt nic konkretnego co by ją zdyskredytowało nie napisał, ale płuc jadem to potraficie. Dramat internetowych nieudaczników. Pani Aniu życzę sukcesów.

 3. Coś ci się mocno pomieszało i bredzisz o “lewactwie” i komuniźmie.
  Petru nie jest żadną lewicą lecz kapitalistą reprezentującym banksterkę.
  “Teraz” z lewicowym “Razem” nie ma nic wspólnego, no chyba, że poparcie dla ruchów LGBT.
  Jeśli nauczyli cię w gimnazjum co to jet “lewactwo” to podaj definicję dla orientacji, bo widać , że się w tym wszystkim zgubiłeś i ciągniesz za sobą innych.

  Dobrze by było gdyby wszyscy ” żyli wg tego w co wierzyli… i nie próbowali na siłę uszczęśliwiać swą ideologią innych”.

 4. A NIBY prawie każdy startował z Tadzia list do Rady Miasta jako NIEZRZESZONY, kłamiąc prosto ludziom w oczy. Właśnie widać jak niezrzeszeni…z lewą stroną. Wstyd dla Rzeszowa i tyle. Radni z Niedorozwoju Rzeszowa niezapomnijcie wysłać koleżance oficjalnych gratulacji, a za kilka miesięcy niezapomnijcie wystąpić z propozycją na Honorowego Obywatela Miasta.

 5. Pani stomatolog z Rzeszowa,osiedlowy działacz , bardzo zabiegała na spotkaniu w Biurze Rozwoju Miasta Rzeszowa z szefowa tego biura o wydanie W.Z. dla znajomego inwestora który chciał zabudować szkłem podcienie galerii i wybudować 100 metrowy wieżowiec na miejscu zbiornika p.poż. Teraz zaczyna w stowarzyszeniu która się nie liczy politycznie ale za to może suszyć swoje jedynki przed kamerami, ma kobieta duże parcie na szkło.Podobnie medialnie chce błyszczeć koleżanka z PO,ktora ostatni okupować mównice Sejmowa ale po przerwie zeszła bo przyszły na nią chyba gorące poty,to chyba klimakterium.

 6. RAZEM TERAZ wkrótce ZARAZ POTEM jakież to nowoczesne nazwy:-) … dla mnie to niestety skrajnie lewackie libertyńskie antypolskie … zarazki. Myślę, że szanować można nawet jako ludzi, zwykłych komunistów starej daty przynajmniej tych, ,którzy żyli wg tego w co wierzyli… i nie próbowali na siłę uszczęśliwiać swą ideologią innych. Sam znałem takich wyjątków kilka … wyjątki bo byli dla zasady skromni i biedni jak przysłowiowa mysz kościelna. Jednak tacy stanowili promile … potwierdzając, że każdy komunizm jest utopiojny, przez to bardzo groźny. Obecne partie lewicy to jednak “totalne dno dzbana”… jedynym ich celem jest promowanie “antywartości” wrogich polskiej kulturze, oraz szczucie na wszystko co wzmacnia Polskę czytaj “koncesja do targowicy”.

 7. Widać że partia nie ma kadr skoro tą Panią wzięli do ścisłego zarządu. Ps. Kto tam wogule jest, poparcie 0.1%… Ta Pani na funkcji kierowniczej nie wieszczy sukcesu. Może to i dobrze !

Comments are closed.