Zdjęcie: Festival de Cannes / Twitter

Takiego wydarzenia w kinie Zorza jeszcze nie było. Rzeszowianie obejrzą „Annette” – film otwarcia festiwalu w Cannes – równolegle z publicznością z Lazurowego Wybrzeża. 

6 lipca o godz. 21:00 widzowie kina Zorza mogą uczestniczyć w canneńskiej premierze „Annette” z Adamem Driverem i Marion Cotillard w rolach głównych.

– Takiej premiery w naszym kinie jeszcze nie było. To bezprecedensowe wydarzenie dla wszystkich spragnionych wielkich kinowych i muzycznych emocji – zapowiada Katarzyna Kazanecka z kina Zorza. 

„Annette” w reżyserii Leosa Caraxa opowiada o stundupowym komiku (Driver) i operowej diwie (Cotillard), którzy przeżywają miłosne wzloty i upadki, a przy okazji odkrywają niezwykły talent córki. 

„To prezent wyczekiwany przez miłośników kina, muzyki i kultury, za którymi tęskniliśmy przez ostatni rok – powiedział o „Annette” dyrektor festiwalu w Cannes, Pierre Lescure.

„Organizatorzy nie mogli wymarzyć sobie piękniejszego i bardziej spektakularnego powrotu do Pałacu Festiwalowego. „Annette” Leosa Caraxa jest uosobieniem tego, czym jest kino – podsumował dyrektor artystyczny festiwalu Thierry Fremaux.

Bilety na seans dostępne są w kasach i na stronie internetowej kina Zorza. Kosztują 18 zł. 

Marvel przedpremierowo

W czwartek, 8 lipca, o godz. 20:40 kino Zorza zaprezentuje przedpremierowo „Czarną Wdowę” ze Scarlett Johansson w roli tytułowej.

Film opowiada o Natashy Romanoff znanej jako Czarna Wdowa, która musi skonfrontować się z mrocznymi echami swojej przeszłości sprzed czasów Avengers. Bohaterka stawia czoła potężnemu przeciwnikowi, który nie cofnie się przed niczym.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Bilety w cenie: 18 zł – normalny i 16 zł – ulgowy.

„Niezauważone perły”

Zdjęcie: materiały prasowe kina Zorza

– Wakacje są idealną porą do nadrobienia zaległości filmowych – słyszymy w kinie Zorza. „Niezauważone perły” to wakacyjny cykl specjalnych pokazów, które zostały przegapione przez widzów albo w ogóle nie były przez kino wyświetlane. 

„Niezauważone perły” kino Zorza wyświetla do końca wakacji – co czwartek o godz. 19:00. – Pokazujemy ambitne produkcje, europejskie oraz światowe kino – przekazują kiniarze. Bilety po 12 zł.

W programie na lipiec znalazły się: „Possessor” (1 lipca), „Niepamięć” (8 lipca), „Ema” (15 lipca), „Amonit” (22 lipca), „Dolina bogów” (29 lipca).

„Kino letnie” i „Bajkowe wakacje”

Kino Zorza przygotowało też propozycję dla osób, które lubią oglądać filmy w plenerze. Kino Letnie mieści się w ogródku Zorzy. Seanse zaczynają się o godz. 21:00. Bilety w cenie 11 zł. Program: „Amatorzy” (od 2 do 8 lipca), „Lokal zamknięty” (od 9 do 15 lipca), „Najgorsze wiersze świata” (od 16 do 22 lipca), „Palm Springs” (od 23 do 29 lipca). 

W każdą wakacyjną środę o godz. 10:00 i 12:00 wyświetlane będą z kolei filmy dla dzieci. Bilety w cenie 12 zł. W repertuarze na lipiec: „Co w duszy gra” (7 lipca), „Biurko detektywistyczne Lassego i Mai” (14 lipca), „Kapitan Szablozęby i magiczny diament” (21 lipca) oraz „Elfinki” (28 lipca). 

Zdjęcie: materiały prasowe kina Zorza

(cm)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama