Zdjęcie: Joanna Bród / Rzeszów News

Rzeszowscy siatkarze w poniedziałek rozpoczną zmagania w PlusLidze od wyjazdowego meczu z beniaminkiem rozgrywek – Cuprum Lubin. A już dziś (5 października) rozpocznie się rezerwacja biletów na pierwszy mecz na Podpromiu.

„Nie ukrywamy, że chcemy zagrać w finale i odzyskać tytuł Mistrza Polski – mówi przed startem rozgrywek dla klubowej strony trener Andrzej Kowal. „Będzie o to jeszcze trudniej niż w ubiegłym roku ale głęboko wierzę, że zrobiliśmy krok do przodu, pewnie tak jak pozostałe zespoły, bo cała liga będzie mocniejsza” – uważa Kowal.

Asseco Resovia w październiku rozegra siedem spotkań a w listopadzie, gdy rozpocznie się Liga Mistrzów, nawet osiem. „Czeka nas duża intensywność spotkań, będziemy grać praktycznie co trzy dni, dlatego potrzebujemy takiej szerokiej kadry” – mówi trener Asseco Resovii.

Największą gwiazdą Cuprum Lublin jest Łukasz Kadziewicz, były reprezentant Polski i wicemistrz Świata z 2006 r. W Lubinie grają także siatkarze dobrze znani z plusligowych parkietów: Grzegorz Łomacz, Paweł Rusek, Marcel Gromadowski, Paweł Siezieniewski oraz były przyjmujący Paris Volley – Jeroen Trommel, z którym Asseco Resovia rywalizowała w poprzednim sezonie Ligi Mistrzów.

Mecz w Lubinie rozpocznie się w poniedziałek (6 października) o godz. 18:00. Transmisja w Polsat Sport.

Dzisiaj z kolei rozpocznie się rezerwacja biletów na pierwszy mecz Asseco Resovii na Podpromiu. Rzeszowscy siatkarze 11 października zagrają z BBTS Bielsko-Biała. Rezerwacja biletów rozpocznie się o godz. 17:00 i potrwa do piątku (10 października) do godz. 18:00. – Do tego też dnia należy odebrać zarezerwowane bilety – informuje klub.

Ceny biletów: 35 zł normalny i 25 zł ulgowy.

Rezerwacji dokonać mogą posiadacze Kart Kibica. Karnet z poprzedniego sezonu także pełni funkcję Karty Kibica Uprawnia on do rezerwacji 2 dodatkowych biletów na każdy mecz. Informacje na temat zakupu KK można znaleźć TUTAJ. Terminy rezerwacji biletów na kolejne mecze PlusLigi dostępne są TUTAJ.

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama