Zdjęcie: Joanna Bród / Rzeszów News

Rzeszowscy siatkarze Asseco Resovii dzisiaj u siebie grają z ACH Volley Ljubljana w Lidze Mistrzów. Stawką jest utrzymanie pozycji lidera w grupie.

Asseco Resovia jest liderem grupy C Ligi Mistrzów. Tyle samo punktów ma zajmujący drugie miejsce Berlin Recycling Volley. Resoviacy, aby utrzymać prowadzenie, muszą dziś pokonać w swojej hali ACH Volley Ljubljana.

ACH Volley jest 11-krotnym mistrz Słowenii. W pierwsze rundzie rozgrywek Asseco Resovia w Ljubljanie wygrała 3-0. Dzisiaj resoviacy będą chcieli powtórzyć ten wynik.

– Lublana gra teraz zdecydowanie lepiej niż w pierwszym meczu, zapowiada się ciężkie spotkanie. Nie wystarczy nam wygrać tylko tego meczu, musimy walczyć o pierwsze miejsce i jak najlepszy bilans, bo to się będzie liczyć w rozstawieniu losowania play-off – mówi dla oficjalnej strony Asseco Resovii trener Andrzej Kowal.

W trakcie sezonu do Ljubljany przeniósł się rozgrywający Asseco Resovii, Michał Kozłowski. Będzie to dla niego pierwsza okazja, by w Lidze Mistrzów zagrać przeciw swoim kolegom.

Bilety na dzisiejsze spotkanie będą dostępne w kasie w hali Podpromie od godz. 15:00. Cena biletów 35 zł (normalny) i 25 zł (ulgowy). Podczas zakupu w kasie nie jest wymagana Karta Kibica. Mecz rozpocznie się o godz. 18:00. Transmisja w Polsat Sport.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama