Zdjęcie: Policja.pl
Reklama

Dwóch mężczyzn w wieku 22 i 23 lat zostało rannych w wyniku szarpaniny, do której doszło w sobotni wieczór w centrum Rzeszowa. 

– Furiat w kamienicy na ul. Przesmyk zadał kilka ciosów nożem dwóm młodym mężczyznom, bo głośno rozmawiali – mówią nasze źródła. 

Do zdarzenia doszło ok. godz. 21:30. – Wstępnie ustalono, że wewnątrz jednego z budynków na ul. Przesmyk pomiędzy trzema mężczyznami doszło do szarpaniny. Jeden z nich zranił ostrym narzędziem dwóch pozostałych – mówi podkom. Dominika Kopeć z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Poszkodowani to mężczyźni w wieku 22 i 23 lat, podejrzewany o ich zranienie to 45-latek. Wszyscy trzej mężczyźni są mieszkańcami powiatu rzeszowskiego. – Poszkodowani mężczyźni z obrażeniami trafili do placówki medycznej – dodaje podkom. Kopeć.

Wstępne ustalenia wskazują, że życiu młodych mężczyzn nie zagraża niebezpieczeństwo. Oni i 45-latek zostali zatrzymani. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia. Na razie nikt w tej sprawie nie usłyszał zarzutów. W poniedziałek policjanci przekażą do prokuratury materiały zgromadzone w tej sprawie. 

– Są dwie odmienne wersje całego zdarzenia. Będzie też powołany biegły – dodaje nadkom. Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl 

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: