Zdjęcie: Freepik
Reklama

Do 9 sierpnia trwają zgłoszenia do Plenerowych Mistrzostw na Wyciskanie Sztangi Leżąc. Zawody odbędą się 14 sierpnia w Rzeszowie. 

Do udziału w mistrzostwach Rzeszowski Dom Kultury zaprasza wszystkich pasjonatów zajęć siłowych. Zawody zaplanowano na 14 sierpnia o godz. 17:00 na boisku przy ul. Słowiańskiej w Rzeszowie na osiedlu Biała. 

Plenerowe Mistrzostwa na Wyciskanie Sztangi Leżąc to rozwinięcie dotychczasowej formuły cyklicznych zawodów, które odbywały się w poprzednich latach w RDK filia Biała. Impreza ma też promować ofertę RDK, w tym trzech siłowni w filiach: Biała (ul. Kardynała Karola Wojtyły 164), Przybyszówka (ul. Dębicka 170) oraz Staromieście (ul. Staromiejska 43a).

Podczas mistrzostw zawodnicy rywalizować będą ze sobą w dwóch kategoriach. W pierwszej waga sztangi będzie równa masie ciała zawodnika, natomiast w drugiej będzie równa połowie jego masy. Jak poinformował Daniel Czarnota z RDK, na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, a zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 9 sierpnia.

Regulamin mistrzostw oraz karta zgłoszenia dostępne są na stronie www.rdk.rzeszow.pl.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: