Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie

Tragiczny wypadek w Bojanowie w powiecie stalowowolskim. Dwie osoby zginęły, a trzy zostały ranne w zderzeniu audi z samochodem wojskowym Jelcz.

Jak nas poinformowała Marta Tabasz-Rygiel, rzecznik podkarpackiej policji, do tragedii doszło przed godz. 23:00 na drodze wojewódzkiej nr 872.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 23-letni kierowca audi A4, jadąc w kierunku Nowej Dęby, na łuku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w bok jadącego z naprzeciwka ciężarowego jelcza.

– Samochód odbił się i uderzył w drugą wojskową ciężarówkę. W wypadku zginęło dwóch mężczyzn – 23-letni kierowca oraz 26-letni pasażer. Do szpitali, z poważnymi obrażeniami trafiło trzech pasażerów audi. To mężczyźni w wieku od 23 do 26 lat, mieszkańcy powiatu stalowowolskiego. Pomocy lekarskiej udzielono też kierowcy jelcza – poinformowała Marta Tabasz-Rygiel. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Droga na tym odcinku przez kilka godzin była zablokowana. Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora oraz biegły z zakresu badania wypadków drogowych. Śledztwo wyjaśni okoliczności tragicznego zdarzenia.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama