Reklama

Płyta z autografem Leszka Możdżera, oryginalny scenariusz jednego z odcinków serialu „M jak miłość”, muszka Janusza Korwin-Mikkego, książka z autografem Małgorzaty Kożuchowskiej – to tylko wybrane przedmioty na licytacji, z której dochód zostanie przeznaczony na leczenie chorego rodzeństwa.

„A[u]kcja Trzy Serca” to charytatywny projekt organizowany przez Koło Naukowe Komunikacji Marketingowej „Brief” Politechniki Rzeszowskiej. Jego celem jest pomoc potrzebującym. Akcja polega na internetowej licytacji przedmiotów podarowanych przez znanych ze świata muzyki, filmu, sportu, polityki, telewizji, biznesu…

Nazwa „A[u]kcja Trzy Serca” wzięła się od idei przedsięwzięcia, do której potrzebne są trzy dobre serca, aby pomoc mogła być możliwa: 1 serce to znana osoba, która przekazała organizatorom swój przedmiot, 2 serce to osoba, która licytuje cenny przedmiot, a 3 serce to osoby, które są organizatorem aukcji, czyli studenci Koła Naukowego Komunikacji Marketingowej „Brief”.

Wszystkie zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na szczytny cel. W tym roku dla dwójki chorych dzieci: rodzeństwa Pawła i Darii Aleksander, u których zdiagnozowano rzadką chorobę określaną mianem zespołu Battena.

Osoby, które cierpią na tę chorobę, cechuje sukcesywne cofanie się w rozwoju, nie tylko psychicznym, ale także fizycznym. Dając dzieciom szansę na przeżycie, rodzice postanowili poddać je niezwykle kosztownej, eksperymentalnej terapii w niemieckiej klinice w Hamburgu. Aby była możliwa potrzebne są pieniądze.

Hipsterska muszka, zdjęcie Janowicza

W tym roku licytować można oryginalny scenariusz jednego odcinka serialu „M jak miłość” z autografem Rafała Mroczka, elegancką, oryginalną muszkę należącą do Janusza Korwin-Mikkego, koszulkę (rozmiar dziecięcy), zdjęcie i piłkę tenisową z autografami Jerzego Janowicza, polskiego tenisisty.

Na licytacji są również koszulka Reprezentacji Artystów Polskich z autografem Rafała Mroczka, płyta i zdjęcie zespołu „Piersi” wraz z autografami zespołu. Płyta „Piersi i Przyjaciele 2” zawiera „Bałkanicę”, największy hit ostatnich lat.

Wylicytować można także drewnianą hipsterską muszkę od „Ekskluzywnego Menela” w drewnianym opakowaniu z opisem autora. „Ekskluzywny Menel”, a dokładniej Kamil Pawelski, jest jednym z bardziej znanych męskich blogerów.

Do zdobycia jest także płyta i zdjęcie z autografem wokalistki Anny Wyszkoni, książka Reyes Monforte pt. „Okrutna Miłość” wraz z autografem Małgorzaty Kożuchowskiej, płyta z autografami zespołu Enej, książka z autografem Muńka Staszczyka, lidera T. Love, album That Girl i zdjęcie z autografami Natalii Lesz, a ponadto koszulka z autografem podarowana przez Rafaela Redwitza, byłego siatkarza Asseco Resovii.

Zdjęcie Skowrońskiej-Dolaty, „Tigera”

To nie wszystko. Na licytacji są jeszcze: mini piłka siatkowa z autografem Andrzeja Niemczyka, twórcy sukcesów siatkarskiej reprezentacji Polski kobiet, płyta z autografem Leszka Możdżera, jednego z najbardziej cenionych kompozytorów w Polsce i na świecie, zdjęcie z autografem siatkarki Katarzyny Skowrońskiej-Dolaty i szalik jej obecnego klubu Rabitə Baku.

Wylicytować można jeszcze koszulkę z autografami zespołu MKS Muszyna, szalik, smycz i zestaw vlepek oraz kalendarzyków Asseco Resovii, album pt. „Oranżada, koleżanki, petardy”

z autografami grupy Letni, Chamski Podryw, płytę ze słynną powstańczą pieśnią „Warszawskie dzieci” w wersji słoweńskiego zespołu Laibach wraz z autografami grupy.

Mało? To jeszcze dwie płyty z autografami zespołu Besides, zwycięzcami 8. edycji Must Be The Music, plakat z autografami członków zespołu LUXTORPEDA z „robaczywej trasy koncertowej”, zdjęcie i brelok do kluczy z autografami polskiego i niemieckiego boksera Dariusza „Tiger” Michalczewskiego i koszulka z autografami zespołu LOTOS Trefl Gdańsk, który gra w PlusLidze.

Licytacja przedmiotów trwa TUTAJ.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: