Awantura domowa w Rzeszowie. Policjanci znaleźli… marihuanę, 36-latek w areszcie

3
Zdjęcie: Pixabay
Reklama

Ponad 20 g marihuany znaleźli rzeszowscy policjanci w mieszkaniu 36-letniego mężczyzny. Przyjechali tam, bo zostali wcześniej wezwani do awantury domowej. 

Do zdarzenia doszło we wtorek w Rzeszowie. Wieczorem policyjni wywiadowcy pojechali do jednego z mieszkań przy ul. Wincentego Pola po tym, jak otrzymali zgłoszenie o awanturującym się pijanym mężczyźnie. W jego pokoju funkcjonariusze zauważyli szklane lufki z zawartością nadpalonego suszu oraz worek foliowy, w którym był susz roślinny.

Policjanci postanowili przeszukać mieszkanie, a 36-letniego mężczyznę zatrzymali. Już na samym początku przyznał się do posiadania marihuany. – Łącznie policjanci zabezpieczyli podczas interwencji ponad 20 gramów narkotyków. 36-latek trafił do policyjnego aresztu – poinformował Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.  

Podczas przesłuchania mężczyzna twierdził, że marihuanę miał na własny użytek. A skąd ją miał? – Nie pamiętam – mówił policjantom. 36-latkowi za posiadanie narkotyków grozi do trzech lat więzienia. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

3 KOMENTARZE

  1. Emeryt Może jak będziecie łapać poważnych przestępców a nie takich jak z artykułu i nabijać statystyki to może i was zaczną traktować poważnie. Wstydzilibyście się pod takim artykułem żebrać o interwencje dziennikarzy….

  2. Zapraszam dziennikarzy do szatni patrolu KMP Rzeszów niech zobaczą XXI wiek (szczury, myszy, stechlizna,) ponad 60 osób na 15 METRACH) Jeden awaryjny komputer

Comments are closed.