Zdjęcie: KWP Rzeszów
Reklama

Obywatel Łotwy i jego partnerka zostali zatrzymani po awanturze, do jakiej w piątek po południu doszło w Jaworniku w powiecie strzyżowskim. Zaatakowani zostali funkcjonariusze Inspekcji Transportu Drogowego, a potem policjanci.

Do zdarzenia doszło po godz. 16:00 przy drodze krajowej nr 19.

– Policjanci zostali poproszeni o interwencję do awanturującego się kierowcy ciężarówki z funkcjonariuszami Inspekcji Transportu Drogowego. Ciężarówka, którą kierował obywatel Łotwy, stała w niedozwolonym miejscu. Doszło do szamotaniny pomiędzy kierowcą a funkcjonariuszami ITD – mówi Bartosz Wilk z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. 

Funkcjonariusze Inspekcji poprosili o pomoc policjantów. Na ich widok łotewski kierowca wcale się nie uspokoił się. Zaczął się z policjantami awanturować i szarpać. – Brała w tym udział także partnerka kierowcy. Jeden z policjantów w trakcie szamotaniny doznał złamania ręki. Obywatel Łotwy i kobieta zostali zatrzymani, a ciężarówkę odholowano na strzeżony parking – dodaje Bartosz Wilk. 

O dalszym losie awanturującej pary zdecyduje teraz prokurator. Policja wyjaśnia dokładne okoliczności zdarzenia. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

10 KOMENTARZE

 1. W normalnym kraju już by nie wyszedł z pierdla, w Polsce taki może złamać rękę policjantowi i jeszcze żądać odszkodowania, jeszcze jakieś pajace ze zniczami będą go bronić.

 2. Zakaz wjazdu do Polski na 25 lat/
  Kara za niewykonywanie i nie stosowanie sie do poleceń inspekcji i policji/ bardzo wysokie odszkodowanie za zdeformiwanie sorawnej ręki za cierpienie i ból za straty moralne i rechabilitacje ręki oraz systematyczną wpłate na konto policjanta bo ręka bedzie już nie taka jak przed zlamaniem czyli to nie bedzie nówka tylko “składak” mimo że zrośniety
  -Partnerka Pana też stosowna kara z uwzględnieniem jej procentowego udziału w całej akcji a jeszcze
  Ps: wszelkie należniści winne znaleść sie na koncie przed ich wypuszczenie bo potem szukaj tatka całe latka i zostanie pikuś-
  A jak kasy brak to odpracowanie w Polsce czyli kamieniołom +czarna kawa + czarny chleb – oczywiście obydwoje ;O !
  A wszyscy obroncy -no bo zaraz bedzie kwik to niech kwiczą.

Comments are closed.