Kadr z filmu

Rzeszowskie kino „Zorza” zaprasza na kolejny seans filmowy dedykowany kobietom i nie tylko. W piątek, 26 kwietnia, przedpremierowo zobaczycie film „Gloria Bell”. 

„Gloria Bell” jest częścią cyklu filmowego „Babski wieczór”, realizowanego przez „Zorzę”. „Gloria Bell” nie tylko doda wam siły i energii, ale pozwoli na nowo spojrzeć na waszą codzienność. W roli głównej wspaniała Julianne Moore. Polska premiera filmu zaplanowana jest na 24 maja br. 

„Gloria Bell” to ciepła, zabawna i wzruszająca opowieść o kobiecie, która czerpie z życia pełnymi garściami. Rewelacyjna Julianne Moore w najnowszym filmie nagrodzonego Oscarem za „Fantastyczną kobietę” Sebastiána Lelio. 

Gloria żyje pełnią życia, a przynajmniej każdego dnia bardzo się stara. Jej dorosłe już dzieci mają dla niej coraz mniej czasu, a były mąż znajduje młodszą partnerkę, ale Gloria ciągle liczy na to, że w jej życiu pojawią się jeszcze fajerwerki. Kiedy w jednym z klubów nocnych poznaje Arnolda, nowy romans rozbudza w niej nadzieje na przyszłość. I choć życie ma w zanadrzu jeszcze niejedną niespodziankę, to Gloria nie zamierza obrażać się na swój los. 

„Gloria Bell” rozpocznie się o godz. 19:00, ale już o 18:00 „Zorza” zaprasza do holu kina na pokazy kosmetyczne i dietetyczne. Przed seansem odbędzie się także losowanie nagród. Bilety w cenie 14 zł do kupienia w kasie „Zorzy”.

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama