Zdjęcie: materiały prasowe
Reklama

Rzeszowska „Zorza” organizuje kolejną odsłonę „Babskiego Wieczoru”. W piątek (12 lipca) zobaczycie komedię romantyczną „Zabierz mnie na księżyc”.

Bilety na piątkowy seans, który rozpocznie się o godz. 19:00, kosztują 21 zł. Przed filmem w holu kina odbędą się różne prezentacje kosmetyczne, a na sali przed seansem tradycyjnie będą losowane niespodzianki. – To świetny pomysł na piątkowy wieczór – zachęca Katarzyna Kazanecka z rzeszowskiej „Zorzy”. 

„Zabierz mnie na księżyc” to stylowa, inteligentna komedia rozgrywająca się na tle historycznego lądowania NASA na Księżycu. Kelly Jones, specjalistka od marketingu (Scarlett Johansson) zostaje zatrudniona, aby naprawić publiczny wizerunek NASA. Zaczyna działać i iskry lecą we wszystkich kierunkach, Kelly sieje spustoszenie.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Szefem odpowiedzialnym za wystrzelenie rakiety jest Cole Davis (Channing Tatum). Kiedy Biały Dom uznaje, że misja jest zbyt ważna, aby miała zakończyć się niepowodzeniem, Jones otrzymuje polecenie zorganizowania fałszywego lądowania na Księżycu w ramach wsparcia. I zaczyna się prawdziwe odliczanie…

(RzN)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama