Zdjęcie: materiały prasowe

Historia zrzędliwego wdowca, który nie lubi ludzi, swoich sąsiadów ledwo toleruje… W piątek (27 stycznia), w ramach „Babskiego wieczoru” w rzeszowskiej Zorzy, film „Mężczyzna imieniem Otto”. W roli głównej Tom Hanks.  

– Przed seansem w holu kina przewidziano różne atrakcje, a na sali kinowej przed filmem rozlosowane zostaną nagrody ufundowane przez Kinads Reklama – zapowiada Katarzyna Kazanecka z rzeszowskiego kina „Zorza”. 

Reżyserem filmu „Mężczyzna imieniem Otto” jest Marc Forster, znany z takich filmów jak „Chłopiec z latawcem”; ”Marzyciel” czy „Quantum of Solace”. 

„Mężczyzna imieniem Otto” to druga filmowa adaptacja bestsellerowej powieści, Fredrika Backmana „Mężczyzna imieniem Ove”. Pierwszy film był szwedzką produkcją z 2015 roku w reżyserii Hannesa Holma. Był nominowany do Oscara.

W nowej ekranizacji występują Tom Hanks jako tytułowy Otto oraz Mariana Treviño, Rachel Keller, Manuel Garcia-Rulfo, Cameron Britton i Mike Birbiglia.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Film opowiada historię zrzędliwego wdowca, który nie lubi ludzi, swoich sąsiadów ledwo toleruje. Kiedy jednak poznaje nową rodzinę, która dopiero się wprowadziła, Otto przechodzi przemianę. Los pokazuje mu, że może być znowu kochany. 

„Mężczyzna imieniem Otto” zobaczycie w Zorzy w piątek (27 stycznia), o godz. 18:30. Bilety w cenie 18 zł.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama