Zdjęcie: materiały prasowe
Reklama

Film „Zaginione miasto” z Sandrą Bullock, Channingiem Tatum i Bradem Pittem będzie można przedpremierowo zobaczyć w najbliższy piątek (25 marca) podczas „Babskiego Wieczoru” w rzeszowskim kinie Zorza. 

– Tym razem podczas „Babskiego Wieczoru” gwarantujemy dużo śmiechu. Przed seansem niespodzianki w holu kina – pokazy kosmetyczne i degustacja regionalnego wina z Winnicy Notabene – zapowiada Katarzyna Kazanecka z kina Zorza. 

„Zaginione miasto” to film o błyskotliwej, ale samotnej pisarce Lorettcie Sage (Sandra Bullock), która pisze popularne powieści romantyczno-przygodowe, na okładkach których występuje model, Alan (Channing Tatum). Alan tak się wczuł w rolę, że naprawdę myśli, że jest „Dashem” z powieści.

Podczas trasy promującej swoją nową książkę Loretta zostaje porwana przez ekscentrycznego miliardera (Daniel Radcliffe), który ma nadzieję, że uda jej się doprowadzić go do skarbu starożytnego, zaginionego miasta z ostatniej powieści Loretty.

Chcąc udowodnić, że Allan może być bohaterem w prawdziwym życiu, model wyrusza na ratunek. Wciągnięta w nieprawdopodobną przygodę w dżungli para będzie musiała współpracować, aby przetrwać.

„Zaginione miasto” w Zorzy rozpocznie się o godz. 19:00, bilety w cenie 18 zł. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama