Zdjęcie: materiały prasowe
Reklama

Francuską komedię „Do usług szanownej pani” wyświetli rzeszowska „Zorza” podczas piątkowego „Babskiego Wieczoru” – 24 maja. Atrakcji będzie jeszcze więcej. 

„Babski Wieczór” organizowany jest z okazji Dnia Matki. Przed seansem w holu kina odbędzie się pokaz stoisk kosmetycznych oraz degustacja wina z oferty Wines Boutique z Lublina. Na sali będą losowane nagrody ufundowane m.in. przez IP Cliniq Instytut Piękna w Rzeszowie, kosmetyki so!flow by Vis Plantis i zegarki ufundowane przez premium Guess. 

O godz. 19:00 odbędzie się przedpremierowy pokaz francuskiej komedii „Do usług szanownej pani”. Bilet na „Babski Wieczór” w Zorzy kosztuje 20 zł. 

„Do usług szanownej pani” to urocza komedia oparta na bestsellerowej powieści Gillesa Legardiniera, opublikowanej w 22 krajach. Film opowiada historię Andrew Blake’a (John Malkovich), owdowiałego brytyjskiego biznesmena, który postanawia zmienić swoje życie. Po przekazaniu sterów swojej firmy zaufanej asystentce, zatrudnia się jako majordomus we Francji, w rodzinnym kraju swojej zmarłej żony. Na miejscu nikt nie zna jego prawdziwej tożsamości, co mu się podoba.

Jednakże, kiedy Andrew pojawia się w posiadłości rodziny Beauvillier, wszystko okazuje się inne, niż się spodziewał. Wdowa Nathalie (Fanny Ardant) ma osobliwe zwyczaje, kucharka Odile (Émilie Dequenne) jest wybuchowa, a młoda gosposia Manon (Eugénie Anselin) jest zagubiona i zrozpaczona. Zarządca majątku, Philippe (Philippe Bas), trzyma się na dystans. A do tego wszystkiego Andrew musi zdobyć sympatię kocura o imieniu Mefisto. To wszystko sprawia, że Andrew, który sądził, że jego życie dobiega końca, musi zacząć je od nowa.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama