Balet gruziński w Rzeszowie. APHKHAZETI z chórem i orkiestrą na żywo

Reklama

Wyjątkowe widowisko, które przeniesie was w serce Gruzji – do kraju, gdzie tradycja i nowoczesność przenikają się na każdym kroku. 6 marca 2024 w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie wystąpi zespół APHKHAZETI.

 

Zdjęcia: materiały organizatorów 

APHKHAZETI – to nie tylko zespół o blisko 100-letniej historii. To legenda, która przetrwała próbę czasu, wojnę, a także trudne momenty przemian. Mimo wyzwań historycznych, zachował swój jedyny w swoim rodzaju charakter, duszę i kolorystykę. 

W rękach legendarnego dyrektora artystycznego – Bachana Chanturia, tradycyjne tańce nabierają nowego życia, a muzyka staje się bardziej porywająca niż kiedykolwiek wcześniej. 

– Etniczność, balet, nowoczesność – wszystko w jednym – zapowiada agencja Pan Koncert, organizator wydarzenia. – Odkryj widowiskowe tańce różnych regionów, pełne pasji, wigoru i gruzińskiego ducha – zachęca. 

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Ci, którzy widzieli APHKHAZETI na żywo, nie mogą wyjść z zachwytu. – Niesamowity spektakl, wspaniała choreografia, piękne układy taneczne. Niezwykłe brzmienie chóru i orkiestry. Fantastyczne wydarzenie, dopracowane w każdym calu – mówią. 

Koncert APHKHAZETI w Rzeszowie odbędzie się 6 marca (środa) w Filharmonii Podkarpackiej, o godz. 19:00. Bilety w cenach: 125, 155 i 185 zł, do kupienia na stronie pankoncert.pl. Koncert potrwa dwie godziny.

(pol)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama