Zdjęcie: Pixabay

 „Nie mam go w co ubrać” – ta myśl nierzadko przychodzi mamom do głowy, gdy ich pociechy rosną niemalże w oczach. Rozwiązaniem tych ubraniowych problemów może być „Bazarek dziecięcy” organizowany w przyszłą sobotę przez rzeszowski pub Kultura.

Twoje pociechy rosną jak na drożdżach? Dziś ubrane śpioszki za dwa tygodnie są już za małe? Jeśli borykasz się z tego typu ubraniowymi problemami, to koniecznie musisz zajrzeć do pubu Kultura (ul. Szopena 59), gdzie zostanie zorganizowany najbliższą sobotę (24 czerwca) „Bazarek dziecięcy”.

Wszystkie mamy, tatusiowie, babcie, ciocie, wujkowie od godz. 10:00 do 14:00 będą mogli na im kupić ubranka – nowe i używane – dla dzieci do pięciu lat.

Ponadto, na stoiskach bazarkowych znajdą się zabawki, różnej maści akcesoria dziecięce, naturalne ekologiczne kosmetyki oraz wyroby rękodzielnicze takie jak szyte ręcznie lalki, eko-torby do wózków i na zakupy czy ozdoby do włosów.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Dodatkową atrakcją, jak podkreślają sami organizatorzy, będzie miło spędzony czas z koleżanką, mamą, mężem lub siostrą oraz pyszna kwa, którą będzie można wypić w ich towarzystwie. Wstęp na „Bazarek dziecięcy” jest wolny.

„Bazarek dziecięcy” to inicjatywa dwóch młodych rzeszowskich mam – Justyny Kalandyk i Bernadety Krzanickiej, o których szerzej pisaliśmy TUTAJ.

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama